melissa174

Je to z jeho strany láska nebo ne??

Už nějakou dobu miluji jednoho kluka, chodím s ním do třídy. Občas si spolu píšem… a ze začátku mne někdy i škádlil, ale už ne… :( A já mám proto pocit, že jsem něco zkazila. Pořád se trápím a nevím, co dál. Kamarádky mi říkají, že se na mne pořád dívá… a že si s ním mám promluvit, aby jsme si to vyjasnili…
Jednou už jsem se s ním i líbala… ale prý to bylo jen tak…
Jsem z něho zmatená… :(
CO MÁM DĚLAT???

Nejlepší odpověď
arygnoc

ach jo, lásko nebeská.

rada pre mladú dámu, ktorá platí celý život:

my, chlapi, sme proste na niektoré veci natvrdlí.
Dotyčný možno vôbec netuší o tvojom záujme, láske, iba túžobne hľadí a hľadí a zápasí sám so sebou, čo s tým ďalej.

takže, treba ho polopatisticky zdrapiť, vraziť mu pusana a oznámiť, že to nie je iba tak, či to aj on tak vidí.
ak je natvrdlý moc, opakovať.

Další odpovědi
Drap

Zeptej se ho !

Photoguy

Já si myslímže by bylo nejlepší si s ním promluvit.. :)

Lutagame

Jednou už jsem se s ním i líbala :D tak to mě pobavilo asi to jen tak nebylo a jestli se na tebe dívá o hodině tak je to jasný ! určitě to stojí za to se ho zeptat !

Nuk nuk

A kolik že vám oběma je? 14? Víc ne, viď ;) No, asi takhle, ne že by v tomhle věku láska existovat nemohla, ale spíš bych si tipla, že to bude zamilovanost. Kluci v tomhle věku po holkách spíš tak pokukují obecně, hází s nimi puberta, obvykle ani netuší, co se to s nimi děje a neumí to ováldat. S holkami se děja vlastně něco podobného, jen se to projevuje tím, že bereme strašně vážně každý klučičí pohled a pokud se kluk usměje, jsme z toho totálně hotové…
Jenže skutečná láska je tak trochu něco jiného než pár SMSek, škádlení, pokukování jeden po druhém – ba dokonce ani ta pusa, nebo líbání, nemusí mít nic společného s láskou. Pravda, ze zamilovanosti mlže láska časem vyrůst, ale to chce čas.

Možná se ti to nebude líbit, ale nejlepší, co můžeš dělat, chovat se normálně a jeho si nevšímat víc, než ostatních kamarádů. Pokud bude chtít, přijde za Tebou sám. Když ne, bude se Ti tak lépe celou věc „házet za hlavu“, než když na sebe budeš upozorňovat a dělat si naděje.

Elk

Může to být láska, ale může to být jenom zamilovanost. V tom je velký rozdíl.
Láska se projevuje třeba tím, že bez toho člověka nemůžeš být a jsi ráda za každou chvilku s ním ztrávenou, těšíš se na něj, máte si o čem povídat, někam chodíte, máte společné zájmy atd.
Zamilovanost je záležitost krátkodobější a může přejít buď v přátelství nebo někdy i k apatii, to znamená k omítání a vyhýbání se tomu dotyčnému.
Usuzuji, že jsi mladá holka, tak si myslím, že se nemusíš vůbec bát ho oslovit, ale v žádném případě bych se ho hned neptal, jestli mě má rád!
Řeni mu například, jestli by Tě nechtěl doprovodit domů ze školy, jestli máš pejska, tak ať jde s Tebou a s ním na procházku a obráceně.
Možná se ho ani nebudeš muset ptát, jestli Tě má rád a ono to přijde samo.
Důležitá věc je – dívat se mu přímo do očí!

Ale!!!
Připrav se i na druhou variantu!
Totiž, že s Tebou nebude chtít vůbec mluvit, bude jenom odsekávat, vymlouvat se na různý věci a to je právě známka toho, že zamilovanost skončila.
Buď na to připravená a chovej se absolutně klidně a připrav si větu – např.
" Nemáš čas, nemůžeš? Nevadí, až se ti to hodí, tak se ozvi.
A klidně odejdi. Možná si pobrečíš, ale to je normální.
Pro jedno kvítí slunce nesvítí!
Přeju Ti hodně štěstí a dobrou noc a chuť žít!