mosoj

Je to výplod odborníků nebo pomatených jedinců ?

Střídavá péče po novém.

Představuji si dítě každý měsíc v jiné škole . Vím jak to dopadalo se „světskými“ na rozdíl od našich zákonodárců.

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Především rodiče by při rozvodu měli mít rozum. Tyto hloupé zákony vznikají hlavně, že rodiče se neumí domluvit, dělají si naschvály,soudí se o dítě, mnohdy jen aby se pomstili tomu druhému. O dítě jim ani nejde. Pouze o pomstu a placení alimentů.Že dítě bude mít následky na celý život jim nevadí.

Další odpovědi
beer

A kde by se tam ti odborníci vzali, jsou to přece pouzí politici ))

Nazdar Bazar

Odborníci jsou někdy pomatení jedinci.
Doplňuji:
Politici občas vyvíjejí nesmyslné novely ať je „změna.“

zjentek

nepřirozenost, které jsme nuceni cestou životem podřizovat svou intuitivní přirozenost, bývá skutečně výplodem odborníků, jak píšeš a protože si tyto odborníky mnozí hýčkají pro vlastní hloupost, pocity z jejich výsledků jsou přiměřené, jako v tomto případě z mnoha :o

Pepa25

Podle mě je přece střídavá péče možná jen případě, kdy by dítě mohlo pořád navštěvovat stejnou školu, ne?!

mosoj

Bronzový

jirkajirka
Samozřejmě souhlasím, nicméně děti dostanou zabrat tím, že se rodiče nedovedou dohodnout, tak to těm dětem ještě ztížíme. To mně jaksi kebule nebere.