ReHu

Je to výjimka nebo je podobných zařízení v Čechách víc? Jsem skoro v šoku.

http://m.novin­ky.cz/article­Details?aId=370704&sI­d=&mId=

Nejlepší odpověď
gecco

Bohužel – je to spíše pravidlem, než výjimkou…

Další odpovědi
fcoop

To jsou záležitosti,které tzv. „praskly“ a dostaly se do médií.
Bude to všude – kam se podíváš.
http://zpravy­.idnes.cz/soud-byvaly-soudce-havlin-09n-/krimi.aspx?c=A150526­_105556_krimi_bse

===============
Co to je a jak to vypadá – ta „špatně pojatá demokracie“?

To jsme měli „špatně pojatý socialismus“?

Vtípek:
Jde chlap po ulici a uvidí nápis s šipkou:„Pereme bez mýdla!“.
„To by se dalo ušetřit“........... napadne chlápka.
Jde po šipkách,až dojde k domu,na kterém je veliký nápis:
! PEREME BEZ MÝDLA !

Vstoupí dovnitř a otevře v přízemí dveře.
Ke svému překvapení uvidí muže,který si drandí kačera.
Ohromeně ze zeptá:„Jsem tady dobře? Tady perete bez mýdla“?

A muž mu bodře odpoví:„To musíte o patro výš,tady je tralala bez tralala“.

Tak nějak to bude.

Klaproth

Mosoj má pravdu, pochopitelně za to může ta naše špatně pojatá demokracie. Za komunistů by takový článek nikdy nevyšel.

mosoj

Chápeš to špatně. Podobných lidí je v republice více, ba až mnoho. Zařízení za to nemůže. Vždyť máme demokracii, ale špatně pojatou.

tony2412

asi bysme se divili co všechno u nás může existovat,lepší je to snad ani nevědět......

zorro

Podobných lidí je v republice více, ba až mnoho. Např. jeden z nich bydlí v Kaznějově.

ivzez

Větší průšvih jsou „znalci“, a to bohužel i mezi těmi, jež
nám média předkládají jako odborníky na slovo vzaté…

lota

žijeme v šokujícím prostředí, po všech směrech.

gecco

Ano, Mosoji – „za komunistů“ tito lidé nežili, nebydleli, neprojevovali se, neexistovali…
:-O
„Za komunistů“ lidé nevraždili, neloupili, nekradli – upřímně, vzal jste si dneska prášek??

mosoj

Špatně čteš, vrať se do základky, komunisto.
Ano za komunistů byl větší pořádek.

gecco

Mosoj → Aha, nevzal…
😁
Mne nazývat komunistou…
😁

fcoop

mosoj – větší pořádek,obehnaný ostnatým drátem – tak to myslíš?