Respekt

Je to výhodná koupě?

Nevím jestli jsi mám koupit knihu Harry Potter- filmová kouzla 2. Doplněné vydání (www.slovart.cz/kni­hy-v-cestine/umeni/fil­m/harry-potter-filmova-kouzla-2.-doplnene-vydani.html?pa­ge_id=10507) a to z důvodu ceny (850–1 000 kč. Nejsem si jist jestli mám věřit internetovým obchodům). Co myslíte vy? Je 160 stran ale spousty replik výhodná koupě?
Doplňuji:
Chtěl bych doplnit otázku: Je to výhodná koupě, popř. Vyplatí se?

Odpovědi
marci1

Je to dost peněz. Tady ji mají za 684,– Kč : http://www.kniha-levne.cz/harry-potter-filmova-kouzla/d-206691/

Nazdar Bazar

Mě to přijde jako moc.