Je to vodotěsné a nebude vadit, když budou děti na to čůrat?

http://www.al­za.cz/lav-nav-d176799.htm

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě mám dlouhé vedení, nějak jsem nepochopila, proč by děti měly čurat na světlo … jak píše Hanulka – podle věku – pleny, nočník, WC…

Další odpovědi
casey

obavam se, ze to vodotesne neni, ale nez, ze to nekdo pocura bych se bal toho, ze mi spadne prkynko a jelikoz je to samolepici, mi to spadne do h…

mosoj

Lepší je LAV NAV DE LUXE . To má ještě gumovou ruku s toaletním papírem a vodotrysk pro oplach.

Holt občas se sem tam někdo netrefí.

hanulka11

děti by měly čůrat do plen , záchodu nebo na nočník
odkaz jsem neotvírala

Niked

Pokud je naučite čurat do misi tak to vadit nebude. :)

arygnoc

jestli se do dává do mísy, tak ba to vadit nemělo.
pochybuji, že dokážou čůrat do dvoumetrové výšky.

ale kdo ví, možná máte doma génie.

RomanP

je vidět že je spousta lidí co koupí jakoukoli blbost. Samozřejmě že to vadit nebude protože ty baterie se vyzkratují samy smradem z té toalety

Ještě bych doporučil přimontovat nějaké audio aby hrálo píseň temně hučí Niagára temně hučí do noci