Je to velky prohresek opustit zmitanou republiku?

opustit zmitanou republiku?Ja uz nemohla dal,stale se nechat obirat a nechat si diktovat.Tak jsem se rozhodla minulou sobotu-na stalo i kdyz jsem ceska-opustit vlast.

Nejlepší odpověď
quentos

je to Vaše věc… Váš život, Vaše kaše. Nic do činění s nějakým hřešením. Hodně štěstí.

Další odpovědi
ReHu

Jak jsem už psala, ten „Kocourkov“ mě tu už nebaví, ale zase už tu mám nějaké vztahy a kořeny. Kdyby mi bylo o 20 méně a měla rozum co teď, byla bych v trapu.

grupeto

ne

sobol

Taky o tom již nějakou dobu přemýšlím, „zdrhnout“ do nějaké anglicky mluvící země. Určitě to není prohřešek a přeji vám ať se daří lépe než tady. Ale pamatujte, nikde to není ideální a všude je třeba se učit žít.

oskar

Jestli jste mlada tak jste udělala dobře.

Michal

Je to Vaše věc i na útěk musí mít člověk hodně vnitřních sil a nebudem si nic nalhávat pokud se něco s národem nestane,bude hůř.Až skončí pavlačová politika a hospodští generálové začnout velet sami sobě.Až se přestaneme hrbit,pak možná budete tajně ronit slzičku,že u toho nejste,ale teď? Hodně štěstí!

Zdroj: život

anonym

Nevšiml jsem si,že by se republika zmítala.
Asi nejsem všímavý.
Hodně štěstí.

člověk

NO JASNĚ JEK NEUMÍTE MLIVIT ČESKY,NEMŮŽETE ANI CHÁPAT ČESKY,
A PROTO JE ZEMĚ KULATÁ,ŽE SE MŮŽEME MOTAT

Pirate_of_D1

Ano. Vůči mě. – Nikdo už tu pro mě nezbude.