Avatar uživatele
anonym

Je to velky prohresek opustit zmitanou republiku?

opustit zmitanou republiku?Ja uz nemohla dal,stale se nechat obirat a nechat si diktovat.Tak jsem se rozhodla minulou sobotu-na stalo i kdyz jsem ceska-opustit vlast.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas před 5086 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

je to Vaše věc… Váš život, Vaše kaše. Nic do činění s nějakým hřešením. Hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Jak jsem už psala, ten „Kocourkov“ mě tu už nebaví, ale zase už tu mám nějaké vztahy a kořeny. Kdyby mi bylo o 20 méně a měla rozum co teď, byla bych v trapu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
grupeto

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sobol

Taky o tom již nějakou dobu přemýšlím, „zdrhnout“ do nějaké anglicky mluvící země. Určitě to není prohřešek a přeji vám ať se daří lépe než tady. Ale pamatujte, nikde to není ideální a všude je třeba se učit žít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Jestli jste mlada tak jste udělala dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Je to Vaše věc i na útěk musí mít člověk hodně vnitřních sil a nebudem si nic nalhávat pokud se něco s národem nestane,bude hůř.Až skončí pavlačová politika a hospodští generálové začnout velet sami sobě.Až se přestaneme hrbit,pak možná budete tajně ronit slzičku,že u toho nejste,ale teď? Hodně štěstí!

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevšiml jsem si,že by se republika zmítala.
Asi nejsem všímavý.
Hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

NO JASNĚ JEK NEUMÍTE MLIVIT ČESKY,NEMŮŽETE ANI CHÁPAT ČESKY,
A PROTO JE ZEMĚ KULATÁ,ŽE SE MŮŽEME MOTAT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pirate_of_D1

Ano. Vůči mě. – Nikdo už tu pro mě nezbude.

před 5082 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek