Pokročilý

Je to vážně špatné??

Je mi 14 a mám 8-mi letého bratra. Mám moc ráda malé děti,ale svého bratra příliš ne... Občas se obávám toho jestli nemám nějaké malé dítě radši než jeho... :/ On na mě ale není hodný a to že mám malé děti ráda a jsem ne ně hodná...třeba ve škole,když jdu přízemím tak ke mě přiběhnou holčičky z 1. třídy,obejmou mě a dají mi pusu.Můj bratr mi to neudělal ani,když byl v 1.třídě,i když sem za ním chodila ho navštěvovat...Já od něj taky nechci pusu ale to je proto,že je za 1. špinavý a malinko se ho štítím a za 2. to dělá schválně aby mě vyprovokoval,protože ví,že to nemám ráda a chce jen aby se na mě rodiče zlobili,že mi ani nemůže dát pusu...Bojím se,protože rodiče mě odmala učí,že si mám bratra vážit,být na něj milá a tak jenže on není milý na mě... :/ Je možné,že mám jiné malé dítě radši než jeho? Je to špatné? Co mám dělat ?Děkuji...
Doplňuji:
Amie: to já se o něj starám už te´d každý den ho vyzvedávám z družiny...dávám ho na kroužky... :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Všichni mají svým způsobem radši cizí než vlastní. Tím chci říct - na vlastní říkám jak jsou hrozní a cizí řed vlastními chvílíme. Já osobně mám o 14 let mladší ségru a mám ji ráda i když mě někdy doslova... Ale to má každý. Navíc jsi v pubertě, kdy prostě nesneseš sourozence, mladší, kteří se nechovají podle tvého gusta.

A malí děti jsou šikoví - ví, co udělat aby tě naštvali a taky ví jak to udělat, aby ses nezlobila. Takový ten nevinný obličejíček...

Dále tvoji rodiče - tohle dělají VŠEM. myslíš si, že nikdy tvému bratříčkami za tvými zády neříkají "podívej se na svoji velkou sestřičku a přestaň se chovat tak nemožně"? Tvoji rodiče prostě chtějí, aby vám to klapalo a měli jste se vzájemě rádi. Neboj, za pár let ho budeš mít ráda, nesnášet ho, bát se o něj, buse šse o něho starat...

Další odpovědi:

Zlatý

Neboj, on tě začne mít rád. A ty jeho taky.
A proč je špinavý? Tak se s ním zajdi umýt. Třeba.

Pokročilý

Já si myslím, že byste se na něj měla podívat taky z jiného pohledu než jako na svého bratra, třeba jak vás vidí on.. Ale jinak chápu, že takové dítě může být pěkný "opruzovatel".. :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.