SouthMallow

Je to vážně anonymní , nebo to je jinak ?

Proč se říká „anonymní alkoholové diskuse“, když první věc co uděláte je, že vstanete a řeknete „Ahoj, jmenuji se Marek a jsem Alkoholik“?

Nejlepší odpověď
Awe

Anonymita je tam podle mého bráno tak, že nic se nedostane ven ze skupiny.Ve skupině si mají lidé navzájem pomáhat ale nic se nedostane ven

Další odpovědi
iceT

No,nějak se ti lidi oslovovat musí a snad neříkají celé jméno s datem narození,přesnou adresou a číslem účtu…

led

Uvedením svojho krstného mena dávajú najavo, že súhlasia s pravidlami klubu a sú ochotní diskutovať k svojmu i problému ostatných zo skupiny. Jedno z pravidiel je otvorenosť, bezkonfliktnosť a „nevynášanie“ informácií o iných na verejnosť mimo klub.