Jahoda

Je to v pořádku?

Zdravím! Dnes jsem zjistila, že jsem těhotná. Jsem ve 2. měsíci a 14-ti dnech, ale mám nafouklé bříško. Chtěla bych se zeptat, jestli to je v pořádku a neznamená to nic špatného? Právě jsem snědla jogurt, bříško se nafouklo a je mi na zvracení.Je to v pořádku? Jsem těhotná poprvé a tak ještě zkušenosti nemám. ;o) Předem děkuji za Vaše odpovědi a přeji hezký večer :)
Doplňuji:
Panenko, afro.minervo a anetadelo1. Moc děkuji za gratulace a za Vaše odpovědi. Mějte se hezky. ;o)

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Páni, gratuluju. To je bezva zpráva. Já myslím, že to bříško by mělo být v pořádku. Mě se sice začalo pořádně nadouvat až později, ale určitě je to v pořádku. Pokud si nejsi jistá, tak si brnkni na gyndu. Jinak nevolnosti jsou spíš dobré znamení. Říká se, že když má ženská nevolnosti, tak je dítě zdravé. Znamená to, že se ti správně zvedla hladina hormonů. Až nevolnosti přejdou, tak uvidíš,jak je báječné být těhotná.

Další odpovědi
anetadela1

Ahoj, už jsem ti chtěla gratulovat minule, ale už mi to nešlo a gralutali místo otázky by mi asi smazali… 🙂 Tak se přidávám teď 🙂 Myslím též, že je to ok. Hlavně nebuď vystresovaná. Z otázek misicky2310, mi přišlo, že je moc vynervovaná. Přeji hodně štěstí.

panenka

tak to ti jahůdko gratuluji v prvních třech měsících je to normalní že se ti nafukuje bříško,zvracíš říká se tomu těhotenské nevolnosti ale možná ti pomůže zde tento článek který ti posílám zde v odkaze

Zdroj: http://www.fo­rexample.cz/vi­ew.php?nazevclan­ku=tehotenske-nevolnosti-proc-kdy-a-co-s-nimi&cisloclan­ku=2009090036