Daniel12345

Zasekavání PC co s tím?

Dobry den. Muj notebook compaq processor: AMD Athlon™ dual core processor 2.10ghz Ram. 4GB se mi zasekne a uz snim nejde nic delat .. Dela to hlavne pri jakekoliv updatu a nebo pri spusteni Advanced SystemCore pri skenu.. pokousel jsem obnovi notebook do drivejsiho stavu ale zhruba v polovine se zase kousne a jde vipnout jen dvrdym restartem. Ocenim kazdou odpoved. Dekuj

Odpovědi
Dochy

  1. Patří do kategorie Počítače a ne Elektronika
  2. Z nadpisu by mělo být jasné, čeho se problém týká. Jinak spousta lidí, kteří o dané problematice nic nevědí, zbytečně otvírá a čte tento dotaz, zatímco spousta lidí, kteří by věděli, se na něj radši bez čtení vykašle.

Osobně bych prověřil HW, zkontroloval viry, pokud by se vše zdálo být OK, či neřešitelné, přeinstaloval bych systém. Ale zde na servru se vyskytují zkušenější uživatelé, možná odpoví, pokud se sem vůbec podívají.

anonym

Reinstaluj počítač *) – a nepoužívej ASC! Vlastně nepoužívej žádný soft, kterému nerozumíš! A – jen takové doporučení – po reinstalu si vytvoř UserName, které nebude mít administrátorská práva – a na němž budeš běžně pracovat, aspoň si tak brzy nezaplácáš systém něčím ´nechtěným´.
*) Předtím si, samozřejmě, zazálohuj data – na flashku a nebo external.