Anka1597

Je to v Polsku drahé?

A kolik si tam vzít peněz na jeden den. Předem děkuji za odpovědi. 🙂
Doplňuji:
Jedu po památkách a za kulturou, po nákupech skoro vůbec, tedy kdyby se nenaskytlo nic vhodného. 🙂 Konkrétně do Krakova a Wieliczky.

Nejlepší odpověď
mirlin

Jak to může být u takových šmelinářů drahé / a pokud vám ještě nestačily kauzy typu " silniční sůl v potravinách / Pomáhej vám ježíš – na to jsou opravdu kabrňáci !

Další odpovědi
Drap

To ti nedokážeme říct, protože nevíme proč a za jakým účelem tam chceš jet. Do Polska se většinou jezdí na nákupy a to z toho důvodu, že většina věcí vychází podstatně levněji než u nás

Děda Louda

A co?