kočička007

Co si myslíte o tom, když kluk 18 má zájem o 14tku?

Co si myslíte o tom,když kluk 18 má zájem o 14tku..Je to v pohodě.?? DÍKY ;)
Doplňuji:
Několikrát jsem mu dříve nevěřila a tím udělala velkou chybu..on to vždycky vzal a řekl jak mě miluje a že to chápe..že mi dá čas,myslíte že je to v jeho věku normální??..

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ne není. J to divné:-((( Je to protizákonné. Nesmí se ji ani dotknout, tak jaký jiný zájem by mohl mít???

Další odpovědi
Agneta

Tak to „v pohodě“ vůbec není…ani 17/14…není to v pořádku, ale oni se prostě asi na normální holku nezmůžou a tak berou, co se jím nabízí, na nějaký vztah to vůbec není, ale na „zkušenosti“(u o­bou)…takže zase z toho pohledu, pokud jsou oba spokojení…:DDD

klumprt

Já myslím, že by to šlo. Pokud se udrží v zákonných mezích. Podle nicku se zřejmě ptá ta 14tka 🙂 Té bych doporučil hodně opatrnosti.

JuddH

Já na tom teda nevidím nic špatného nebo neobvyklého. Většina dnešních čtrnáctek stejně vypadá minimálně na šestnáct, takže se není čemu divit, že se osmnáctiletým klukům líbí.
Jiná otázka je, jestli je v pohodě, když spolu chtějí ti dva chodit. Ale odpověď je stejná jako výše. :D

anonym

Samo, je to jedno, dneska má třeba starej dědek 20cítku.

anonym

Pokud ho ta holka dobře zná a věří mu, tak ano. Ale já osobně bych do toho nešla ani kdybych toho kluka znala dva roky :D

Fienir

Co si myslí ostatní, je irelevantní. Byl by to váš vztah a do něj máte právo mluvit jen vy dva a trochu tví rodiče :)

marijakes

Jestli tě zaráží věkový rozdíl, tak to není divné. Děvčata vypadají na svůj věk vyspěle a rozdíl 4 roky není přeci nic neobvyklého. A jestli ho odmítáš intimně je to v pořádku a jestli je on trpělivý a dá ti ten čas do plnoletosti, pak není co řešit.

quentos

Co je na tom divného? Čtyřletý rozdíl je přece běžný v rodinách mezi matkami a otci, tak proč by chlapce neměly přitahovat o čtyři roky mladší dívky již dříve?
Vy, kteří se tady oháníte „divností“, si sakra uvědomte, že hranice 15 let je UMĚLÁ, vytvořená „mozky“ zákonodárců (nebo tím, co mají místo nich), a nemá vůbec nic společného s přirozenými preferencemi a pudy člověka. V některých státech je sex legální již daleko dříve! Znamená to snad, že např. v Chile, Argentině, Mexiku, Panamě nebo Paraguayi jsou všichni úchylové, když se tam může souložit od 12?
A marijakes, prosím vás, jaká „plnoletost“? Sex je u nás legální od patnácti, takže dotyčnému prostě stačí si rok počkat.
A ty třicítky, které si berou osmdesátníky pro prachy, ty úchylné nejsou…?

anonym

Když má o tebe zájem,je to v pořádkua je to zcela normální, a přirozené,obzvlášť když tě miluje.

Agneta

JuddH >>> A tomu se právě divím, že 18 letému může líbit čtrnáctka. Normálně chce starší, zkušenější, ale pár takovýhle pablbů existuje, zrovna jako ostatních „menšin“.

quentos

ty jsi fakt kráva…
zrovna tak existuje pár pablbek, kterým se líbí osmdesátníci.