ptáč

Je to užitečná informace? V ČRo říkal pan Emil Hakl, že nakupuje v asiatce chleba, že do Billy nechodí?

Doplňuji:
No právě! Kdo je Emil Hakl, který mě svým staromládeneckým pohledem v Českém Rozhlase ujídá moje peníze?

Nejlepší odpověď
gecco

Nevím, kdo je to Emil Hakl a netuším, co „asiatka“…
Takže určitě, někam si to zapíšu a v pravý čas uplatním…
😉

Další odpovědi
marci1

Užitečná opravdu není.Asi se chtěl více přiblížit lidu. 🙂
Doplňuji:
Emil Hakl je spisovatel. 🙂
http://www.emil­hakl.cz/

Drap

Každý si nakupuje kde chce. Kde nakupuje pan Hakl je informace naprosto k ničemu.

ivzez

Jeho chyba, chleba z Billy je dobrý …

Kdo je pan Emil Hakl?

zjentek

miluju teorie chaosu ..takže za mě- ano, je to užitečná informace

Funna

na rozdíl od arygnoce opravdu netuším, kdo je Emil Hakl, ale ani nevím o jakém dramatikovi a jeho ženě mluví, i když asi nejspíš myslí Václava…tím chci naznačit, že je mi jedno, co kdo dělá, když tím nikomu neubližuje a jestli nějaký pan Emil (i když se jeho knihy prodávají, ale protože ho zjevně nečtu, tak je mi u zadní části těla) nakupuje tam, či onde…
.............­.............­.............­.............­.........
pro mne je to absolutně bezvýznamám informace, stejně jako tisíce dalších o různých celebritách, spisovatelích, dramaticích, jejich ženách a jim podobných, co mi projdou jedním uchem tam a druhým ven…

klumprt

Naprosto zbytečná informace.

arygnoc

ste kultúrni ignoranti.
kto je bezvýznamný dramatik viete, kto bol jeho žena nie.

a toto je podobné:

Emil Hakl je spisovateľ (vlastným menom Jan Beneš), ktorého napísané knihy sa i predávajú.

myslím, že jeho názory sú relevantnejšie a realistickejšie, ako sny dramatika-politika.

tudíž:
áno, je to užitočná informácia.
ČRo je verejnoprávna stanica, vďaka za ňu.

napriek geccom a iným, ktorí vedia o minulosti všetko, i keď sa jej nezúčastnili.
veď sú to takí „zapisovači“…

;-Q

annas

Dnes jsem četla odpovědi rychle, potřebovala jsem počítač vypnout, dala jsem body, i když se všemi odpověďmi nesouhlasím. Ale nelze změnit. 🙂

arygnoc

pravdepodobne je to preto (jedním uchem tam a druhým ven), že sa cestou nemá tá informácia (asi akákoľvek) o čo zastaviť, pretože prechádza dokonalým vákuom.

;-Q

annas

Kdo je Emil Hakl vím, ale až dodatečně jsem si všimla poznámky o bezvýznamém dramatikovi, s níž nesouhlasím. 🙂

Funna

na rozdíl od tebe ho tam nemám, protože zvuk se ve vákuu nešíří, takže by tím prázdnem neprošel…a mě tyhle bezvýznamé kecy opravdu prochází bez uložení…i ty tvoje…