Avatar uživatele
ptáč

Je to užitečná informace? V ČRo říkal pan Emil Hakl, že nakupuje v asiatce chleba, že do Billy nechodí?

Doplňuji:
No právě! Kdo je Emil Hakl, který mě svým staromládeneckým pohledem v Českém Rozhlase ujídá moje peníze?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, zjentek před 3437 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Nevím, kdo je to Emil Hakl a netuším, co „asiatka“…
Takže určitě, někam si to zapíšu a v pravý čas uplatním…
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Užitečná opravdu není.Asi se chtěl více přiblížit lidu. 🙂
Doplňuji:
Emil Hakl je spisovatel. 🙂
http://www.emil­hakl.cz/

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Každý si nakupuje kde chce. Kde nakupuje pan Hakl je informace naprosto k ničemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Jeho chyba, chleba z Billy je dobrý …

Kdo je pan Emil Hakl?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

miluju teorie chaosu ..takže za mě- ano, je to užitečná informace

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

na rozdíl od arygnoce opravdu netuším, kdo je Emil Hakl, ale ani nevím o jakém dramatikovi a jeho ženě mluví, i když asi nejspíš myslí Václava…tím chci naznačit, že je mi jedno, co kdo dělá, když tím nikomu neubližuje a jestli nějaký pan Emil (i když se jeho knihy prodávají, ale protože ho zjevně nečtu, tak je mi u zadní části těla) nakupuje tam, či onde…
.............­.............­.............­.............­.........
pro mne je to absolutně bezvýznamám informace, stejně jako tisíce dalších o různých celebritách, spisovatelích, dramaticích, jejich ženách a jim podobných, co mi projdou jedním uchem tam a druhým ven…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Naprosto zbytečná informace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ste kultúrni ignoranti.
kto je bezvýznamný dramatik viete, kto bol jeho žena nie.

a toto je podobné:

Emil Hakl je spisovateľ (vlastným menom Jan Beneš), ktorého napísané knihy sa i predávajú.

myslím, že jeho názory sú relevantnejšie a realistickejšie, ako sny dramatika-politika.

tudíž:
áno, je to užitočná informácia.
ČRo je verejnoprávna stanica, vďaka za ňu.

napriek geccom a iným, ktorí vedia o minulosti všetko, i keď sa jej nezúčastnili.
veď sú to takí „zapisovači“…

;-Q

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Dnes jsem četla odpovědi rychle, potřebovala jsem počítač vypnout, dala jsem body, i když se všemi odpověďmi nesouhlasím. Ale nelze změnit. 🙂

před 3437 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

pravdepodobne je to preto (jedním uchem tam a druhým ven), že sa cestou nemá tá informácia (asi akákoľvek) o čo zastaviť, pretože prechádza dokonalým vákuom.

;-Q

před 3437 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Kdo je Emil Hakl vím, ale až dodatečně jsem si všimla poznámky o bezvýznamém dramatikovi, s níž nesouhlasím. 🙂

před 3437 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

na rozdíl od tebe ho tam nemám, protože zvuk se ve vákuu nešíří, takže by tím prázdnem neprošel…a mě tyhle bezvýznamé kecy opravdu prochází bez uložení…i ty tvoje…

před 3437 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek