Avatar uživatele
anonym

Je to už poslední stádium sklerózy nebo bude hůř ?!

Vařím oběd,z mrazáku vytáhnu pytlík se zeleninou,nasypu do hrnce(samozřejmě ji bylo více na plotně než v hrnci) a pokračuji v další akci. Potřeboval jsem olej,otevřu špajz,beru místo oleje ocet a koukám jako bacil do lékárny. Na spodní přihrádce je pytlík,už z nezmrazenou zeleninou!

Můžu ji ještě znova zamrazit ?!
Doplňuji:
…přátelé,děkuji vám za slova útěchy.:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, samicek333, iceT, johana 56, Drap, anonym před 4135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

:) Ne, rozmraženou zeleninu už znovu nezmrazuj, byla by nepoživatelná. Mraženou zeleninu je potřeba sypat rovnou do vroucí vody nebo na rozpálenou pánev. Nerozmrazovat předem. Jinak zhadrovatí.
Doplňuji:
Poslední stádium sklerózy bude, když zapomeneš, že už jsi tu otázku položil a položíš ji za chvíli znovu :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Neměj obavy. Neni to poslední stadium sklerózy. Ze zkušenosti ti mohu potvrdit, že bude ještě hůř.
A pytlík zeleniny je v tomto problému zanedbatelný

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Poslední stadium sklerozy má dvě tváře. Jednak radostnou, protože budeš mít vše na co si jen vzpomeneš a jednak smutnou, kdy při velké zapomínáš sundat kalhoty. K té smutné variantě ještě podotýkám, že zatím mám pouze teoretický poznatek, neboť v praxi jsem k této metě ještě nedospěl…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

A te´d si představ, že bysi sypal diamanty do dlaně své nepřítele s po´touchlou radostí, že jsou falešné a ptom bys vě špajzu našel ten pytlík se skutečně falešnými diamanty.
Naštěstí – tohle nás nečeká.
Myslím, že je to ještě dobré.Horší bude, až vstoupíš do bytu, odstrojíš se, uděláš pohodlí a pořád ti bude něco divného. A nakonec zjistíš (za pomocí mnoha ran do brady), že jsi s sousedním bytě, kde bydlí i žárlivý manžel sousedky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Můj přítel několik dní postrádal brýle. Prohledali kde co a nic. Po několika dnech je našel odložené v mrazáku. Když luštil nápis na sáčku z masem na to z brýlema špatně viděl,Tak je tam zapomněl.Poslední stupeň je když se potkají po létech dva kamarád A povídají si. Jeden se ptá Franto pamatuješ si jak jme spolu chodiliy za holkama ?? No jistě Ale co jsme na nich chtěli na to si nemohu vzpomenout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Zelenina se dá klidně znovu zamrazit,ale se sklerózou to bude horší a horší…
Co už naděláme..takový je život.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví