Je to už obehraná písnička ?! http://img.na­dapenny.com/t20/120­98/nadap042847927­770237.jpg

Doplňuji:
Špatně vložený odkaz .

http://img.na­dapenny.com/t20/120­98/nadap042847927­770237.jpg

Nejlepší odpověď
Illines

Asi to tak bude-DDD,i kdyz je to smutna pisen.
Doplňuji:
A bude jeste dlouho znit .

Další odpovědi
Drap

Třeba už ho ani nedostanu. Nedá se s tím nic dělat. Musíme to do smrti vydržet.

beer

V dnešní době není na co se těšit ( Jedině dělat dál a k tomu tu penzi. Ale kde je pak ten zasloužený odpočinek ve stáří??

anonym

Barbakane, podle posledních ohlasů se máme od naší milované vlády i nadále nač těšit. Jenže na důchod to těšení rozhodně nevypadá.
Spíš bych to brala tak, že bude nutno si šetřit na stáří a od nikoho nic nečekat. Kdyby aspoň nebyly daně a „zálohy“ na OSSZ a ZP tak vysoké. Jenže ono už to tady bylo, že si jedno ministerstvo „vypůjčilo“ z peněz na důchody a „zapomnělo“ je vrátit.

Jikra

Já už ho zaplaťdrábek mám. A doufám že si ho ještě nějakej pátek užiju.

Damiana

Snažím se uhodnout, kdo má být v tomto případě oním Bohem…?:-)

vierka

jo a moc