Avatar uživatele
anonym

Je to úsměvné, smutné, tragikomedie?

Síť obchodů dm drogerie stáhla z regálů Francovku Alpu, která obsahuje vysoký podíl alkoholu.

Zdroj: http://ekonomi­ka.idnes.cz/dm-drogerie-stahla-kvuli-prohibici-francovku-alpu-z-prodeje-pqa-/ekonomika.as­px?c=A120919_133402_e­konomika_spi
Doplňuji:
http://vtipy.ne­troof.eu/item/8508/brt­nik-z-brtniku-a-francuv-napoj/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, anonym před 4208 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Je to velmi smutné, úsměvné není v tomto státu totiž nic.
Co by mělo být úsměvného či tragikomického na naprosté neschopnosti našich představitelů nevím.
Doplňuji:
A obávám se, že i na českou povahu dělat si že všeho srandu se mohou ti naši „exoti“ spoléhat, což je také děs.

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Alpa není lihovina, dm k tomu vedly jiné důvody uvedené v článku.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

No… Je to realita. Teď ještě Iron, Okena, bylinné tinktury a různé parfémy…šmarjá…dochá­zí mi Coco Mademoiselle, tak abych letěla do krámu …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zrovna jsem před chvílí vyhodila prázdnou skleničku od francovky. Takže do DM, ne? Tak doufám, že nebudu muset novou nakonec nakupovat u Vietnamce…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Úsměvné na tom není rozhodně nic. Ale na druhé straně používat,dočasně,po holení třeba heřmánkový čaj,nemusí být také špatná zkušenost.Přece jenom, „jistota je jistota“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wang

Tak ještě do lékáren.
Doplňuji:
Alpa – Francovka je „lihovina“ – je to lihový bylinný roztok (= obsahuje ethanol), ale je určená výhradně k VNĚJŠÍMU použití (jako mazání) a ne k užití VNITŘNÍMU (a stejně to někdo je schopen chlastat o 107).

Upravil/a: Wang

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Francovka Alpa je dobrá, ale samotná mi nikdy moc nechutnala, tak raději s cukrem.
Doplňuji:
Jinak zmíněná situace je taková úsměvná a je dobře, že neztrácíme humor.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek