bolak

Je to urážka na cti, když každej zazpívá jednu slabiku?

Myslím třeba když je vystoupení v televizi a moderátor si pozve hudební skupinu o třech členech, které nějakým způsobem popudí a oni se na něj obrátěj a zazpívaj mu akord(B,Gis,E), každý jen jednu slabiku > první člen: „♫ KRÉÉ“ , druhý člen „♫ TÉÉ“ a třetí člen „NÉÉ“..

Nejlepší odpověď
briketka10

a já třetího :))

Další odpovědi
mosoj

Není, slepice také zpívají jenom ko, ko !

anonym

Teda nevím na koho tím narážíš! Ale abych odpověděl,ujal bych se role prvního člena!

bolak

barbakan: já na nikoho nenarážím :) když sem ještě chodil na základku, tak sme ve 4tý třídě dostali jednu nesnesitelnou učitelku na půl roku na supl (naše třídní musela do lázní, kvůli mě to nebylo).

Nutila nás číst knihy a mlátila kamaráda klíčema, nakonec sme jí při těláku teda zlomili ruku, nicméně tenkrát mě napadlo, kdybych se já a kámoš postavil v lavici a já řek „KRÁ“ a on „VO“, jestli by na nás nějak mohla…

anonym

Tak to si mi připomněl historku z učňáku. Šli jsme na pochoďák. Já byl vzadu a volal jsem dopředu na kamaráda,který se jmenoval Zich. Zich! A kterýsi blbec odpověděl: hail. A já znovu Zik ! od další znovu |: hail. No a dopadlo to tak,že jsme dostali ředitelskou důtku,proto že si na nás stěžoval bývalý patryzán! 😁

manon

:D
Dobrá ukázka bolakovi, jak by to dopadlo i v tomto případě :)

bolak

že by si na ty tři zpěváky stežoval bývalý partizán z barbakanovy příhody?

tomu nevěřím… :)

manon

Jo, přesně toho jsem měla na mysli :)

bolak

:D:D :))))