Ewíík

Je to trestné nebo můřu dostat pokutu když si objednám zboží na dobírku a následně ho nevyzvednu protože to už nechci ??

Nejlepší odpověď
anonym

Neni to trestne , ani nedostanete pokutu .. jen si priste objednavejte zbozi o kterem budete presvedcena , ze ho budete chtit i za 3 dny. Ale stat se to muze , kdyz to nebude pravidlem … mailem bych se ale omluvila. Duvod psat nemusite , jen omluvu.
Ale zalezi na vas. -iv-

Další odpovědi
Drap

Žádný postih nehrozí, pokud ovšem nebyla podepsána smlouva, kde jsou jiné podmínky. V každém případě je to ale nesolidní , osobně bych alespoň zavolal nebo napsal. Posílající s tím bude mít zbytečné výdaje a starosti, které mu nikdo nevrátí

tom004

Trestné to není,žádný postih nehrozí.Jenom prodejci,díky neserioznímu objednateli,vznik­nou zbyrečné náklady.A,protože prodejci mají takovýchto negativních zkušeností dost,umí si dnes takového objednatele,mezi sebou, „ošetřit“.Prá­vě,kvůli takovým „zákazníkům“,raději požadují platbu předem.

lexx

trestné to není akorát nezodpovědné a nekorektní vůčí dodavateli

Hlada

Odesílajícímu jste svým jednáním způsobila škodu, kterou jste povinna uhradit. Pokud to je internetový obchod, může mít v obchodních podmínkách, které jste schválila, pro tento případ stanovenou pokutu. Nejlepší bude zavolat, omluvit se a o náhradě se dohodnout.