Hakunamatata

Je to trendy nebo nechutné – když muži kouká zpod kalhot značkové spodní prádlo?

Respektive kdy je ta hranice, kde je to ještě trendy a kde nechutné?

Nejlepší odpověď
Anuket

Řekla bych, že hranice je stejná jako u žen, když jim z kalhot koukají tanga, či jiné kalhotky. Když má žena / muž alespoň průměrnou postavu a leze to opravdu decentně (např. horní „guma“ spodního prádla), může to být sexy, dokonce to přitáhne zájem hodně lidí. Méně sexy je, když leze více než polovina, v horším případě když jdou u ženy vidět téměř celé tanga zařezané do zadku. To ne.

A vůbec, nejhorší je to u zavalitých lidí… Tam to ale není ani tak nechutné, jakožto spíše na nich vidíš, že nemají soudnost.

Další odpovědi
quentos

copak na to má někdo patent, aby tohle určoval? Jestli někdo někde napíše. že vyčuhující 3 cm jsou trendy a více už ne, zavání to trapnou povrchností. Je to snad na každém, aby to odhadl.

Luuu

Spíš trapný, než nechutný… A rozhodně ne sexy.

iceT

Kdysi to bývalo populární u raperských zpěváků,ale nelíbilo se mi to tehdy a nelíbí se mi to ani dnes.