Phereniké

Je to trapné, pokud někomu kručí v břiše?

Možná to znáte. Sedíte někde, kde je naprosté ticho (třeba čekárna u lékaře, nebo při psaní nějakého testu) a máte hrozný hlad. A tu najednou vám hrozně zakručí v břiše – tak, že to musí slyšet i lidé sedící vedle vás. Je to trapná situace nebo ne? Co byste si o tom člověku mysleli vy? A jak byste se v takové situaci cítili?

Nejlepší odpověď
marci1

Je to úplně normální a už se mi to také stalo. Běžná situace.

Další odpovědi
postcd

pro nepuberťáky je to běžná, přirozená věc. Pokud kručí dlouze a nahlas, pravidelně, i denně, často tak je to určitě nějaký signál tvého těla.

arygnoc

bežné.

podobne ako potiaci sa človek, prdnutie či grgnutie.
to len teraz z toho robia haló, ale človek s tým už nejaký ten miliónik rokov žije.
 .

honza19hk

No tak má hlad a co,co je ostaním po tom,že někomu kručí v břiše.
Mě to nevadí,kdybych měl řešit každou takovouhle blbost tak mě asi exploduje mozek.