FarmaCz

Je to taková blbost ale stejně mě to zajímá proč když máš na lžičce např.polívku tak to teče i přes lžičku?

Odpovědi
Funna

jo…je to blbost, protože vůbec není jasné, na co se vlastně ptáš!

Lorrien

No, tak asi proto, že Vaše jemná motorika není tak dokonalá, aby se Vám ruka ani nehnula, když držíte takový předmět. Proto se lžíce nahýbá a polévka přetéká…
PS: Je to blbost :D :))))

HakitoCZ

Zkus se příště zeptat tak, aby měli ostatní šanci pochopit, na co se ptáš.

Rocker

Tak si tu lžíci nenabírej tak plnou

Conchus

Nauč se správně jíst