mike beneš

Je to tak správné, že nám učitelka v hodině k látce nic neřekne a my se to všechno musíme naučit sami?

Ve třídě máme učitelku čestiny. Nikdo ji nemá rád. Učí takovým způsobem, že řekne otevřte si knížky a naučte se to. V podstatě k té látce nám neřekne vůbec nic a my se to všechno musíme naučit sami. Příští hodinu nám na to dá písemku a někdy ani neřekne že je to písemka. Je tohle způsob učení, kterej by byl jako povolenej nebo tak něco? Prostě jí v té hodině ani nepotřebujeme, když se to všechno stejně učíme sami. A ještě něco: Ne, jsme celou hodinu sticha jako myšky a nikdy jsme ji nijak nevyprovokovali.

Odpovědi
ivzez

Na takto formulovanou otázku mohu odpovědět
jenom obecně (musel bys být konkrétní):

Ano, tzv. samostudium je jednou z možných
forem výuky. (Ne vše potřebuje výklad.)