mosoj

Je to tak.

http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/260602-temer-polovina-mladych-zen-preferuje-velka-nadra-pred-inteligenci.html
Doplňuji:
WeeBear: Bez obav. Znalosti a inteligence Vám určitě poprsí nezmenší a na kráse jenom přidá.

Nejlepší odpověď
ten který je

Nemám rád silikony!Ženský mějte rozum.

Další odpovědi
WeeBear

Dneska jsem přesně tento článek poslouchala ze zkratce v rádiu.. Je ve mně tedy chyba, když by mi bylo milejší vyšší IQ, než teď klidně s tím, že by mi to o to ubralo na prsou? 😁

briketka10

v životě bych na sebe nedala sahnout brr..
a nemám žádný extra 😁

IK

Podle mého odhadu to odhaluje že IQ ve věku žen 18–25 je pod ochromujícím vlivem feromonů stejně na nic.
Takže ještě že stárneme a atraktivita pomíjí, kam by ten lidský druh spěl s IQ melouny.
Zřejmě důvod proč se do výchovy zapojují zodpovědněji babičky.

Sůwa

Inteligence většinou nebolí, ale velká ňadra jsou pořádný záběr na páteř a zádové svaly 🙂