dudu

Je to tak?

Humorista, dramaturg a spisovateľ Fernandez Millor Brazília) vyzval v jednej relácii publikum k diskusii nasledujúcou otázkou:
Aký je rozdiel medzi politikom a zlodejom?
Najviac ho upútala odpoveď jedného učiteľa:
Vážený pán Millor, na základe dlhého rozmýšľania som dospel k nasledujúcemu záveru. Rozdiel medzi politikom a zlodejom je v tom, že
toho prvého som si vybral ja, a ten druhý si vybral mňa. Je to správna odpoveď?

Odpoveď Millora bola nasledujúca:
Vážený pane, vy ste génius! Ako jediný ste dokázali nájsť medzi nimi aspoň jeden rozdiel.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Já si politiky nevybral a okrádají mě taky.

Další odpovědi
anonym

Zloděj jde někdy do vězení, ale politik pouze řekne, že se investice nepovedla.