kosaaaak

Je to ta nejvtipnější výmluva, jakou jste kdy slyšeli? :)

„Když přijeli, Jeremiah Lee Wright stál na zápraží a tvrdil policistům, že se jedná o žert a hlava je atrapa"

celý článek zde > http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/241977-american-urezal-postizenemu-synovi-hlavu.html?ref=st­alo-se

Nejlepší odpověď
karolka<3

No, mě to moc vtipné nepřijde. Spíše smutné, ale to je můj subjektivní názor.

Další odpovědi
anonym

Je pro tebe příznačné, že jsi vědomě ignoroval vítězný příspěvek u onoho článku, že u takovýchto morbidních zpráv by se vůbec neměla otevíret diskuze.
(Aniž by to musel přímo napsat, každému soudnému došlo, že by se tam jen ukájeli úchylové. To jsi fakt tak zvrácený, že ti dělá dobře rozmazávat takovou rodinnou tragédii? A tobě ještě stále nestačí, že zde tebou už většina opovrhuje?)
Ad karolka, ne nemýlíš se a rozhodně nejsi sama.

dudu

Když jsem chodil do osmé třídy základky, nastoupil do naší třídy mladý iráčan Hašim. Měl problémy s dochvilností. Jednou učitelce na otázku, kam se zase zatoulal odpověděl:
„kde jsem byla?, nikam“.

fcoop

TO je nejvtipnější výmluva, jakou jsi kdy slyšel? :).....že to nemyslíš vážně,že ne?

Pokud ano,měl bys někam zajít.

To,že tvrdil spolužák učitelce na otázku,proč zas přišel pozdě do školy,a on jí s vážnou tváří odpověděl,že se vzpříčil ve vaně,to mně přišlo vtipné,ale tohle tedy ne.To nemá s s humorem nic společného.
Vezmi si pyžamo,kartáček na zuby a běž vyhledat pomoc.
TOHLE TEDY VTIP NENÍ.

hanulka11

myslím, že to sem nepatří

lexx

venku byla taká hrozná mlha že jsem nemohl najít školu. proto jsem přišel pozdě