Avatar uživatele
kosaaaak

Je to ta nejvtipnější výmluva, jakou jste kdy slyšeli? :)

„Když přijeli, Jeremiah Lee Wright stál na zápraží a tvrdil policistům, že se jedná o žert a hlava je atrapa"

celý článek zde > http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/241977-american-urezal-postizenemu-synovi-hlavu.html?ref=st­alo-se

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 4595 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
karolka<3

No, mě to moc vtipné nepřijde. Spíše smutné, ale to je můj subjektivní názor.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je pro tebe příznačné, že jsi vědomě ignoroval vítězný příspěvek u onoho článku, že u takovýchto morbidních zpráv by se vůbec neměla otevíret diskuze.
(Aniž by to musel přímo napsat, každému soudnému došlo, že by se tam jen ukájeli úchylové. To jsi fakt tak zvrácený, že ti dělá dobře rozmazávat takovou rodinnou tragédii? A tobě ještě stále nestačí, že zde tebou už většina opovrhuje?)
Ad karolka, ne nemýlíš se a rozhodně nejsi sama.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Když jsem chodil do osmé třídy základky, nastoupil do naší třídy mladý iráčan Hašim. Měl problémy s dochvilností. Jednou učitelce na otázku, kam se zase zatoulal odpověděl:
„kde jsem byla?, nikam“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

TO je nejvtipnější výmluva, jakou jsi kdy slyšel? :).....že to nemyslíš vážně,že ne?

Pokud ano,měl bys někam zajít.

To,že tvrdil spolužák učitelce na otázku,proč zas přišel pozdě do školy,a on jí s vážnou tváří odpověděl,že se vzpříčil ve vaně,to mně přišlo vtipné,ale tohle tedy ne.To nemá s s humorem nic společného.
...............
Vezmi si pyžamo,kartáček na zuby a běž vyhledat pomoc.
TOHLE TEDY VTIP NENÍ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

myslím, že to sem nepatří

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

venku byla taká hrozná mlha že jsem nemohl najít školu. proto jsem přišel pozdě

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek