Kelt

Je to správný přístup? Dělali byste to také tak?

Metodu lze použít pro libovolné téma. Učím se cizí jazyk z učebnice, jedno cvičení je takové, že pro n otázek je dáno n odpovědí, ale vždy je jedna správná. Má se začít odpovídat od 1, napsat odpověď až po konečnou, nebo vybrat si takové otázky, kdy si jsme jisti odpovědí a pak se vracet k otázkám, které jsme nezodpověděli hned, ale protože si můžeme vybrat z méně možností než na začátku, je pravděpodobnější, že budeme mít další odpověď správně? Hlavní je přece správné řešení, které budeme mít a nezáleží na tom, jak jsme k němu dospěli. Jaký je váš názor? Děkuji?

Odpovědi
Quimby

Jako cvičení na přiřazování otázka-odpověd?
No, tak správný postup ve smyslu, že se toho naučíš nejvíc, je, že si přeložíš všechny otázky a odpovědi a pak je to celkem jasné. Já to ale většinou dělal tak jak si napsal. Odpovím to co vím a odhadnu ty ostatní podle toho co zbylo.