ten který je

Je to správné rozhodnutí?

Co říkáte tomu,že v některých městech ČR byly lavičky kde nejprve sedávaly ženy s kočárky,důchodci a milenecké páry.Posléze tyto lavičky obsadili bezdomovci a nakonec se lavičky z rozhodnutí magistrátu demontovaly.Je to správné rozhodnutí?

Nejlepší odpověď
anonym

lavičky v parku mi chybí,to ano,ale na druhou stranu bezdomovci ležící na lavičkách ne

Další odpovědi
vecernice

Bezdomovci na lavičkách nemají co dělat.V noci atˇ se tam vyspí,ale přez den je mají vyhnat.Nic proti nim,neříkám že jsou to špatní lidi,ale je to pro všechny k sezení a ne k bydlení.Magistrát si tím nechce lámat hlavu a ta údržba laviček taky něco stojí,proto takové rozhodnutí.

mojitek

Samozrejme ze to neni spravne rozhodnuti.Lavicky jsou od toho aby se na nich sedelo.Rozhodne by uz se urady mely zacit konecne zajimat o individua jako jsou fetaci,bezdomovci atd a rozhodne jim neusnadnoval zivot tim,ze se jim povoli spat na verejnych lavickach nebo v parcich.Fetaky bych soupnul do nejakeho zarizeni,protoze jsou normalnim lidem nebezpecni-aby ziskali finance na fet,tak samozrejme kradou,nehlede na strikacky ktere pohodi.Bezdomovci taky obtezuji a do jednoho je to chamrad lina.Mohlo se stat,ze prisli o strechu nad hlavou,ok,ale oni misto toho aby sli na nejaky cas na ubytovnu nez si najdou normalni podnajema..ale oni makat proste nebudou,nechteji,to si radsi koupi chlast a jdou zebrat nebo krast.Z lavicek kdekoliv nebo v parku bych spinava,zfetovana nebo opila individua proste vyhodil.Vzdyt slusny clovek nema uz kam jit.Vubec bych se s tou chamradi nemazlil.Tady v Praze uz je to hruza,sjizdi se to sem z cely republiky ,ze Slovenska i buhviodkud,fak­t hnus.

led

Likvidácia lavičiek je spôsob, ako zjednodušene riešiť problém bezdomovcov. Takto bez námahy to robia aj vo veľa mestách v Európe a USA. Je to iba obyčajný alibizmus.
Načo riešiť príčinu bezdomovectva, keď vyhnať a trestať je jednoduchšie.

ten který je

Večernice já s Vámi souhlasím ale jak k tomu přijdou ostatní lidé?Já bych je přes den vykázal ale ty lavičky bych nechal.