johana 56

Je to správně?

Stavební spoření,délka trvání 2 roky,uspořená částka 50 ooo kč,úroková sazba 2 procenta.Připsaný úrok k 31.12.2010 částka 590 kč.

Odpovědi
Conchus

Tyhle spořitelny se moc nepletou. Těch 50 kKč bylo vloženo najednou nebo postupně? Když postupně, tak i úroky se načítají postupně. Taky asi platíte poplatek za vedení účtu a za zadání cílové hodnoty spoření. To vše sníží výslednou částku při vyúčtování. Doporučuji pečlivě pročíst celý dokument. Už to dělám víc jak 50 let, vyplatí se.