Miroslavst

Je to správné?

Četl jsem pár odpovědí na odpovědích SK a u jedné z mých je odpověď slováka, že se mu zdá, že se tak nějak vměšujeme do nich.
Myslíte si, že je to fér?
A ještě něco: Opravdu není jahoda quenta? Když se podívám, kdy quenta slaví narozeniny, je to podezřelé. Ale spíš to bude provokace.

Nejlepší odpověď
quentos

fér to tedy rozhodně není, my proti Slovákům na odpovědích.cz taky nemáme kecy, tak ať si takové kydy strčí do řiti
Doplňuji:
Mosoji, a pamatujete naopak na drzé kecy Slováků zde na .cz? „Česi sa tu nejak roztahujú (na českém serveru)“ apod.? Tak ať se pak nediví.

Další odpovědi
mosoj

Správné nesprávné. Tak jak tam vystupujete určitě narazíte. Silně to připomíná to známé čehúnství !!
http://www.od­povede.sk/otaz­ky/preco-je-tu-tak-m-tvo
Server je to jejich a Vy jste tam hosté !!

anonym

tak trochu se vměšujeme,tady moc slováků není,kdyby se oni přidali k nám bylo by to vyrovnané,ale asi mají ten pocit a možná nás tam nechtějí když to tak píšou

Jahoda

?? Kde jsi zjistil její datum narození? Quenta mě štve. Sprosté e-maily, které mi přišly jsem poslala adminům. Ona mě provokuje. Stejného avatara si dala jako já. Propojím se s FB, abych měla moji jáhůdku.

ReHu

Asi nám závidí aktivitu.
Fér to není. Ale nechme mu jeho názor.
Vždyť oni také mohou k nám.

PostApMan

qeunta a Jahoda? Myslím si, že kdyby měla takové názory na nás, tak nám to tady na CZ řekne „do očí“ a nechodila by kvůli tomu pod jinou přezdívkou na SKčko – můj názor, žádné kameny prosím.

A fér, to je a´t se jim to líbí nebo ne, tady jsou Slováci taky, a mezinárodních konfliktů jsem si tu nevšiml, dělají si to tam sami.

kapka

Proč myslíte, že jsem tady pokládala otázku, jestli má smysl tam něco rozjíždět? Byla jsem tam asi minutu a rozčílilo mě, jak se tam o Vás Miroslave kdosi vyjadřoval. Ale padlo tam i jméno Jahoda, takže předpokládám, že tam je pod svým jménem Jahoda. Je to tak Jahodo? A ještě jedno jméno tam padlo, ale už nevím jaké a už po tom pátrat nebudu, prostě už tam nejdu, nejdu a nejdu!