Zlatý

Je to správné?

Četl jsem pár odpovědí na odpovědích SK a u jedné z mých je odpověď slováka, že se mu zdá, že se tak nějak vměšujeme do nich.
Myslíte si, že je to fér?
A ještě něco: Opravdu není jahoda quenta? Když se podívám, kdy quenta slaví narozeniny, je to podezřelé. Ale spíš to bude provokace.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

fér to tedy rozhodně není, my proti Slovákům na odpovědích.cz taky nemáme kecy, tak ať si takové kydy strčí do řiti
Doplňuji:
Mosoji, a pamatujete naopak na drzé kecy Slováků zde na .cz? "Česi sa tu nejak roztahujú (na českém serveru)" apod.? Tak ať se pak nediví.

Další odpovědi:

Zlatý

Správné nesprávné. Tak jak tam vystupujete určitě narazíte. Silně to připomíná to známé čehúnství !!
http://www.odpovede.sk/…
Server je to jejich a Vy jste tam hosté !!

tak trochu se vměšujeme,tady moc slováků není,kdyby se oni přidali k nám bylo by to vyrovnané,ale asi mají ten pocit a možná nás tam nechtějí když to tak píšou

Zlatý

?? Kde jsi zjistil její datum narození? Quenta mě štve. Sprosté e-maily, které mi přišly jsem poslala adminům. Ona mě provokuje. Stejného avatara si dala jako já. Propojím se s FB, abych měla moji jáhůdku.

Zlatý

Asi nám závidí aktivitu.
Fér to není. Ale nechme mu jeho názor.
Vždyť oni také mohou k nám.

Bronzový

qeunta a Jahoda? Myslím si, že kdyby měla takové názory na nás, tak nám to tady na CZ řekne "do očí" a nechodila by kvůli tomu pod jinou přezdívkou na SKčko - můj názor, žádné kameny prosím.

A fér, to je a´t se jim to líbí nebo ne, tady jsou Slováci taky, a mezinárodních konfliktů jsem si tu nevšiml, dělají si to tam sami.

Zlatý

Proč myslíte, že jsem tady pokládala otázku, jestli má smysl tam něco rozjíždět? Byla jsem tam asi minutu a rozčílilo mě, jak se tam o Vás Miroslave kdosi vyjadřoval. Ale padlo tam i jméno Jahoda, takže předpokládám, že tam je pod svým jménem Jahoda. Je to tak Jahodo? A ještě jedno jméno tam padlo, ale už nevím jaké a už po tom pátrat nebudu, prostě už tam nejdu, nejdu a nejdu!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.