Je to správná váha?

Je mi 12 let (22.7.2001) měřím 158 cm a vážím 39 Kg. Je to správná váha?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ne,není 83% Ano,je 17%

Odpovědi:

Zlatý

Ne,není

Co chceš slyšet. Počkej ještě nějaký čas , nebo zde uveřejni fotku.

Bronzový

Ne,není

Fotku sem nedávej, ve 12 letech se člověk pořád vyvíjí takže ti to z tohohle jentak nikdo neřekne. Pokud máš podežření, že je něco špatně, tak navštiv svého lékaře určitě ti řekne kolik je ideální váha, nejsi přece jeho jedinný pacient.

Zlatý

Ne,není

Říká se, že každý cm nad 100 cm výšky má odpovídat váha, což znamená, že bys měla vážit +- 50 kg, ale k tvému věku se mi to zdá nepravděpodobné!

Zlatý

Ne,není

Samozřejmě, ze není!
Může jít o vývojovou vadu, poruchu příjmu potravy, psychickou nemoc a jistě i další nemoci. Domluv se s rodiči a navštivte lékaře, který ti určí diagnózu a postup léčby. Na dálku ti ani lékař neporadí.

Bronzový

Ano,je

Vykašli se na nějaké BMI, a vztah mezi výškou a váhou. To platí pro dospělé lidi. Ještě ti nezačala puberta, nebo možná ano, ale počkej až za 5 let. Někdo je vyspělejší dříve, dospívá dříve, jiný později. Je v tom mnoho faktorů, otázka dědičnosti, stravy , aktivity atd. Já dávám odpověď ano. A jsou různé typy lidí, někdo je sportovní typ. Podívej se na rodiče, nebo další členy své rodiny. Věřím, že jsi zdravá holka a nějaké kilo navíc, nebo míň se časem dožene. Ber se taková, jaká jsi.

Ne,není

Diskuze k otázce

Bronzový

petra15

ta vyska ano, ale 40 kg je na 10 let...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.