Avatar uživatele
Terez789

Je to správná váha?

Je mi 12 let (22.7.2001) měřím 158 cm a vážím 39 Kg. Je to správná váha?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 3698 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Ne,není

Co chceš slyšet. Počkej ještě nějaký čas , nebo zde uveřejni fotku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Quimby

Ne,není

Fotku sem nedávej, ve 12 letech se člověk pořád vyvíjí takže ti to z tohohle jentak nikdo neřekne. Pokud máš podežření, že je něco špatně, tak navštiv svého lékaře určitě ti řekne kolik je ideální váha, nejsi přece jeho jedinný pacient.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne,není

Říká se, že každý cm nad 100 cm výšky má odpovídat váha, což znamená, že bys měla vážit ± 50 kg, ale k tvému věku se mi to zdá nepravděpodobné!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Ne,není

Samozřejmě, ze není!
Může jít o vývojovou vadu, poruchu příjmu potravy, psychickou nemoc a jistě i další nemoci. Domluv se s rodiči a navštivte lékaře, který ti určí diagnózu a postup léčby. Na dálku ti ani lékař neporadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ano,je

Vykašli se na nějaké BMI, a vztah mezi výškou a váhou. To platí pro dospělé lidi. Ještě ti nezačala puberta, nebo možná ano, ale počkej až za 5 let. Někdo je vyspělejší dříve, dospívá dříve, jiný později. Je v tom mnoho faktorů, otázka dědičnosti, stravy , aktivity atd. Já dávám odpověď ano. A jsou různé typy lidí, někdo je sportovní typ. Podívej se na rodiče, nebo další členy své rodiny. Věřím, že jsi zdravá holka a nějaké kilo navíc, nebo míň se časem dožene. Ber se taková, jaká jsi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fionkafonka

Ne,není

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

ta vyska ano, ale 40 kg je na 10 let…

před 3698 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek