Je to souhra, nebo je to náhoda?

Co myslíte? Jsou na sebe opičky s čuníkem zvyklí, nebo je to jen strach?
Díky za odpovědi.
http://tinypic­.com/player.php?v=2w6um­mu%3E&s=8#.VfhZdZeK7IU

Nejlepší odpověď
mojitek

to jsou ochočení paviáni a makaj právě pro ty pro domorodce kteří loví večeři-prase

Další odpovědi
anonym

Ty opičáci jsou na ty prasata vycvičený, sednou na ně, unaví je a ti tlamovci je pak hezky v klidu uloví.

gecco

Příspěvek smazán administrátorem.

led

humorista 🙂

gecco

😉

anonym

A co je špatně? Proč Drap píše, že má Jugar přestat hulit? Dyk se ptá na ty opice, normálně, ne? Já tomu nerozumím, co zas je špatně?

anonym

Drapa něco trápí,tak si vybíjí emoce na mě,ale já ho jako troubu beru.
Bohužel nehulím.

Drap

Příspěvek: Myslím si, že bys měl přestat hulit.
Nahlásil uživatel: Jugar
Z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.

Drap

žádné emoce, jen konstatování faktů. Pokud opravdu nehulíš, tak je situace s tvým myšlením ještě horší než jsem myslel.
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/show-detail-p-m?pmId=77717

anonym

Tvojí senilitu beru,asi to Šalamounovo h.vnno fakt někdo snědl.

ptáč

Nemůžete číst cizí zprávy. Nemůžete číst cizí zprávy. Nemůžete číst cizí zprávy.

gecco

Vše je OK…
Jen Drap odpověděl mluvnicky nesprávně (fakticky má ovšem pravdu) – a Quentos mu to zkorigoval…
___
Pravda je pravdou – a včil už i gramaticky správně…
😉