dudu

Je to snad u vás také tak?

Pražák se ptá domorodce, kterého potkal nad jednou jihomoravskou vesnicí: „pane, asi v kolika staveních u vás pálí načerno slivovici?“. Tázaný se usměje a bez zaváhání mu odpoví: „vydíte tu bílou budovu s věží., tak to je prosím fara a kostel a možná jedině tam nic nepálí“!
Je to snad u vás také tak?
Doplňuji:
Ne o vtip nejde. Dotaz má ukojit moji zvědavost a opírá se o fakt, že
z mého okolí si vzpomínám na tři paliče, z toho dva případy skončily tragicky. Konkretně: po požití samohonky před léty oslepl v blízké farnosti farář, druhému z dobrodruhů pak vybuchl kotel a těžce popálil jeho manželku. Zatím nejbezpečněji provozuje tuto aktivitu bratr mého zeťě. Je policita a malou palírnu má v osamocené chatě.

Nejlepší odpověď
anonym

V mém okolí o ničem takovém nevím, protože já v noci po vsi nechodím. 🙂

Další odpovědi
klumprt

U nás je to tak, že když se chci podělit o vtip, tak ho normálně řeknu kamarádům nebo ho dám na facebook.

anonym

Asi je to určené, jako vtip, nicméně na mnoha vesnicích na Moravě to je běžná realita.

jjj123456789

u nás sa pálí aj na faře.

ReHu

V mém okolí, ve vých.čechách, pálí jen jeden známý. Ale snad ze všeho, z čeho se dá. Vaří i domácí pivo.
Na chalupě, v technickém zázemí (rozuměno ne v kuchyni). Chalupa je ve vesnici.

jirkajirka

Tak na zdraví ! http://zip.er­.cz/3438

anonym

O tom jsem ještě nikdál neslyšál jen vlastní kvas a alou do palírny,takový alchymista zase nejsem,abych riskoval otravu methanolem,to můžou tak leda rusáci,ale u nás to bych se divil (myslím tím normální lidi a ne podsvětí,co pančují kde co).
Doplňuji:
jjj123456789 – Ty sis založil zase další komerční profil?Ty seš vážně úchyl,ty máš v sobě espoň 40 biblických vep­řů.

rigormortis

one man show tahleta diskuze…

anonym

dudu – „Vtip“ to prý není,tak to beru na vědomí.

anonym

jjj123456789h­ttps://www.you­tube.com/watch?v=vJiJ­lSkD5KQ

anonym

Zatím ti je tak max. 12 let,ale izolace tě nemine až tě matka vykopne z baráku,otázka času…ani nemáš na to být normální,protože jsi nic nedokázal v životě,tak svůj nedoceněný intelekt si vybíjíš zde,ale co se s tebou vůbec vybavuju…

anonym

BalotaGuy – Nevim,nevim,ale jistě,že by se nějaký dobrodruh našel,ale určitě ne v takovém poměru jak uvádí Dudu ve svém povedeném vtípku?…taky jsem z Moravy a znám to tu od narození,možná za komančů,když nebyly takové možnosti jako dnes…

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vJiJlSkD5KQ