Avatar uživatele
MK44

Je to slušné?

Právě se stalo, že byl opakovaně smazán dotaz od Pino76 na skloňování slova Korea. Zprvu jsem si myslel, že se sype server nebo že má chybně nastavený nějaký filtr a plete si Koreu s jiným slovem na k.
Ale teď to vypadá, že někdo, s právy k tomu, dotazy systematicky maže. A to přesto, že již mají odpovědi od jiných uživatelů, kteří jim věnovali svůj čas a ochotu odpovědět, a ani otázka sama není mravně závadná. Proto se ptám, zda je to slušné. A dále: Lze takového mazala dohledat, když už se nepřizná sám, nebo nepodá nějaké vysvětlení?

Díky za nesmazání otázky a ostatním za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, johana 56, Drap, briketka10, fandosaurus, Ladič pian, gagaga před 3744 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Odpoveď byla označena jako užitečná

„Dej blbovi funkci a uvidíš, jak se věci nemají dělat.“ Někdy prostě někdo dosáhne v životě jen na právo mazat a tak si ho užívá.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Ano souhlasím s Vámi. Děkuji, že jako jeden z mála jste si toho všiml.
Vložila jsem odpověď na skloňování Korea, odeslala, objevil se červený nápis – . otázka odstraněna.

Podruhé vložil něco o mazání, napsala jsem znova odpověď na skloňování, že byla smazaná. Než jsem se otočila, otázka pryč.

Je to pravidelně, každý den jistý uživatel maže jazykové či historické dotazy,. i když vždy nejde o DÚ, ale často o náročnější dotazy. Nejsem daleko od pravdy, když napíší, že jde o záměr .. Nebudu vysvětlovat …

Včera jste odpovídal na barbarizaci – otázka zmizela i s mou odpovědi, admini ji vrátili. Nebo otázka – hádanka – básnička, poradila jsem tazatelce, aby opravila 2 verše a interpunkci. Tak je to dennodenně, nejvíc, když odpovídám sama … .

Zřejmě těm, kteří mažou, nezáleží na tom, aby tazatel získal odpověď, ale … lze domyslet…

Doplňuji:
„Korea“ už je vrácená. Je to ta první, kterou Pino76 vložil a byla smazaná. Ta druhá, na niž jsem odpovídala , byla jinak formulovaná – měla navíc prosbu – nemažte prosím otázku, nerozumím skloňování – tak nějak … Pak vložil třetí, k té jsem dodala rovněž odppvěď.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podle-jakeho-vzoru-se-sklonuje-slovo-korea

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

já se taky divím, ale už jsem mu poslala obě správné
odpovědi poštou, tak je snad spokojenej a taky mě štve,
že mu ta otázka byla smazaná dřív, něž jsem mu stihla
odpovědět, jak na první i na tu druhou otázku !!
Doplňuji:
jinak, jak píše česílko si mažu své
odpovědi a to, když se např.spletu
anebo si nejsem jista, jestli je správná..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Plačeš dobře, ale na špatném hrobě. Mě se otázky taky zdály zcela nezávadné. Zde ale niko fundovaně neodpoví. Mazal jak známo se nepřizná , a skutečnou odpověď může dát pouze administrátor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

www: já jsem ‚služebně starší‘ a vím ,že jsi jeden z těch ha***ů, co mažou dotazy, na které neumí odpovědět.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Čím víc práce si dáš s odpovědí s tím větším gustem ti ji někdo smaže !

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

JÁ MAŽU, ale svoje
Doplňuji:
aniž bych kdy kontaktoval admina, tak mne kontaktoval, že není normální si mazat asi 100 odpovědí. Pro mne je normální si mazat své.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Odpověď ti dají místní pravidla pro pokládání otázek, případně admin.
Ani s etiketou tvoje otázka nesouvisí a také by mohla být smazána.
Názor
Doplňuji:
Pro ty ‚služebně starší‘ není nic neznámého, že závadné otázky také mažu a naštěstí nejsem sám. Nebýt toho, řešíme zde jen DÚ líným žákům (někteří velmi rádi), tolerujeme reklamy, nesmysly ap., bude tady jen další chat k ničemu. ☹

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

proto jich tvořím tolik, když mi smažou 10 otázek za měsíc, pořád mi jich 300 zbyde

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MK44

Pro Annas: ‚„Korea“ už je vrácená.‘

Tak to snad alespoň z části splnilo účel. Teď ještě, jestli se mazal chytil za nos …

před 3744 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Jedině musíme chválit samozvané ochránce kvality těchto stránek. Bez nich by tady byla jen nuda. Taková přímo miluju, co všechno vědí nejlépe a od všeho mají klíče.

před 3744 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

toto jsem poslala Pinovi76 :
http://www.pra­vidla.cz/pravo­pis/31403-korea.html
a tuto jazykovou příručku :
http://priruc­ka.ujc.cas.cz/?id=253

před 3744 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MK44

Pro Briketku10: Taky jsem mu svou odpověď poslal vnitřní poštou. Snad mu dojde? …

před 3744 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

MK44
dojde, když má otevřený profil 😁

před 3744 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ano, mažu, ale svoje

před 3744 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek