Avatar uživatele
Anna114

Je to šikana?

Poraďte mi prosím! Jsem na základce a mám hrozný spolužáky, pořád mě odstrkují a chovají se ke mně hrozně, ale přesto, že mám dobrou vůli, tak jim stejně dám opsat úkol! Už mi to hrozně vadí! Myslim, že je to šikana!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3676 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Klára K.

No… Moc nevím, co mám říci, tak jim prostě úkol opsat nedávej, a máš to vyřešený. Věř mi, když o nich budeš říkat, že jsou hrozný atd. tak se k tobě taky tak budou chovat. Bohužel, není to samozřejmě fér, ale nikoho nemůžeš vinit za to, že není tvůj kamarád. Pokud ti ale ubližují (citově) tak to můžeš někomu říct, pokud je to samozřejmě vážnější, když napíšeš „pořád mě odstrkují“ tak vážně nevím, co si z toho mám vzít. Každopádně, radím ti z osobní zkušenosti, jestli si tě nevšímají, tak si jich také nevšímej, a máš to, pokud se ve škole o přestávkách nudíš, můžeš si brát do školy třeba knihu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

ano, proč jedničkáři pracují pro trojkaře
a ty, kteří propadají ať se sami naučí ty
ses taky musela učit , jestli ti to tolik vadí
někomu to řekni berou tě asi, jako"šprtku"
a jejich úděl na školách je vždy složitý, jako
ten tvůj nikoho z nich nenapadne co cítíš :(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
melanie

no jestli se s tebou nikdo nebaví, nekamarádí, nadávají ti, posmívají se ti- opakovaně pak jo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Irisa

Je možné, že ti prostě jen závidí a využívají tvých vědomostí, aniž by hnuli prstem. Už jim ty úkoly nepůjčuj, řekni, že si měli poradit sami a tak. Jinak měj svou hrdost a chovej se přísněji, dej jim najevo ať si nedovolují a měli by tě nechat na pokoji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Co míníš odstrkováním
a hrozným chováním?

Může jít o šikanu,
ale také si můžeš něco mylně vysvětlovat …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek