Avatar uživatele
ovi1

Je to šikana?

Dobrý den, partner tráví spoustu času např. sport. vyžití, hospůdky ap. s lidmi, do jejichž společnosti mě výslovně nechce vzít. Jelikož mě prý nemají vysloveně rádi – důvod není schopen uvést, zkoušela jsem se mezi ně dostat i přes jeho nesouhlas, ale ani neodpověděli na pozdrav, dokonce pronášeli na mou adresu ponižující poznámky. Partner není ochoten se mě zastat,aby se prý před nimi nezesměšnil. Velmi to bolí. Je to šikana? Mám šanci se nějak bránit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, NickD, rynek878 před 5092 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Být zesměšňovaná, ponižovaná a nechat si to líbit? Jak bude dál Váš vztah pokračovat?
Určitě jste s partnerem mluvila a výsledek se nedostavil. Nazvala bych Vašeho partnera sobcem, jemuž moc na Vás nezáleží.
Nevím, zřejmě bych neměla dost síly s takovým partnerem žít.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iwetax

Pardon , že to říkam , ale Váš partner je blbec. Mě by takové chování urazilo. Je to divný, můj přítel chodí občas s kamarádama pokecat. Jeho kamarádi mě vždy rádi vidí a pozdraví mě.

Jestli si z vás dělají srandu , tak mezi ně nepatříte, nemá cenu se ponižovat a chtít se jim zalíbit. Pokud vás nechá urážet tak na vás ve světě čeká lepší. Chlap který nechá svou přítelkyni posměškům a urážkám je buď bačkora nebo se vám směje taky!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Já bych opustila partnera!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tedy-diagnoza takto na dálku…
Copak váš partner kamarádům o vás nabulíkoval,že se chovají takhle?
Se šikanou to nemá nic společného,je to ale rozhodně důvod k rozhovoru.Pos­lednímu.
Ale- vaše věc. Jaký si to uděláš.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luss

Takovy clovek neodpovida vubec vyznamu slova „partner“. Pokud je to jak pisete, asi mu na Vas moc nezalezi. Jeho kamaradi Vam muzou byt fuk, ale umite si predstavit, ze by Vam stal po boku v nejake tezke zivotni situaci??? Pryc od nej!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kokoťenko

Tak sobec je zajímavý výraz,já bych použil sociopat…To jste pořád ještě spolu?? Mám spoustu kamarádů,kteří shánějí nějakou hodnou holku,kterou by mohli chodit na různé akce. Já chodím většinou se ženou a jim je líto,že nikoho nemají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

To se tedy na mne nezlobte,ale copak je to za partnera,který se za Vás (pravděpodobně)sty­dí nebo chce před partou ukázat já Vás má zmáknutou.Řeknu Vám jenom jedno,takový člověk(pokud je to tak jak píšete)si Vás nezaslouží,dejte mu sbohem, budete koukat jak on bude čumět až mu to zdělíte,věřím tomu,že si najdete člověka,který Vás bude nosit na rukou,tak si prosím Vás nepromrhejte svůj život s takovým DACANEM(jiné slovo pro něho nemám).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Šikana to není zcela jistě, ale je to v takovém případě vhodný partner?
Buď ho vyměň, nebo si najdi své známé a na ty jeho se zvysoka…
Proč se cpát někam, kde tě nechtějí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Hlavní problém je v partnerovi, který je 100% vůl, když se Vás nezastane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Asi to není šikana jako taková, ale chování toho pána, kterého nazíváte svým partnerem, mi moc nenapovídá, že by V8s nějak moc miloval.
Že si hospodští štamgasti y V8s dělají legraci, na tom není nic tak zvláštního. To, že se Vás ale on nezastaně, jen dokazuj, že je to sobec, který si Vás nejen neváží, ale ani nezaslouží.
Pusťte ho k vodě, po světě chodí spousta mužů, kteří by si Vás vážili mnohem více.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NickD

Takové chování partnera bych nikdy netoleroval!Každý člověk si zaslouží slušné jednání a úctu! Nebo už jsme v 21.století na úrovni neandrtálců!?
Každý máme nárok na své soukromí,ale stydět se a přetvařovat před partnerem kvůli kamarádům,to přece nemá mezi partnery co dělat!Naopak,na partnera by měl být ten druhý hrdý…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek