je to sice nesmyslny dotaz,ale jak si mam vysvětlit slovo : Včetně : treba u ceny bytu,

Vzdycky napisou Včetně a pak stejne daji do zavorky ,vsechno platit zvlast.je to slovo pro srandu? muzete mi prosim popsat vyznam slova.Dekuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Slovo „včetně“ znamená (s, společně) u ceny bytu je to takto např. nájemné včetně energií (voda, playn, elektřina) činí 5000,–Kč. To znamená, že zaplatíte 5000,–Kč a máte v tom uhrazenou i vodu, elektřinu a plyn.

Další odpovědi
panenka

slovo včetně znamená když jdeš do nájmu neplatíš zvlášt ubytování + elektriku,plyn,vodu máš to zahrnuté dohromady proto se tomu říká včetně

Nuk nuk

„Včetně“ znamená, že cokoliv za tímto slovem následuje – je vyjmenováno – to je zahrnuto v cené, plánu, programu atd.
Nicméně je možné, ba i pravděpodobné, že realitky to slovo někdy používají jako takové lákadlo a skutečnost je pak jiná. To ovšem na skutečném významu slova nic nemění.

m.mrkvicova

chápu správně, že je myšleno ohledně podnájmů?? pokud ano, tak se tím myslí včetně elektřiny, plynu, vodné, stočné, úhrada elektřiny pro společné prostory(chodba, sklepy), teď už se teměř všude setkávám s tím, že celá bytovka platí uklízečku, aby se nemuseli hádat, kdo má zrovna „službu“…