annas

Je to realita dneška?

  1. Neslavíme VŘSR, máme Haloween a Santu, obojí je stejně odpudivé.
  2. Není RVHP jen diktát úředníků EU. Národní hrdosti se teď říká zpátečnické čecháčkovství.
  3. Peníze není třeba podložit prací, buď dá sociálka nebo banka.
  4. Řemeslníci zmizeli, každý je manažer. Socialismus je pro naše děti dlouhá fronta na banány a nic jiného.
  5. Kniha faktů stojí pětikilo, tak proč ji kupovat. Blesk a Aha vás připraví na maturitu levněji.
  6. Za zábavou se chodí do obchodních center.
  7. Historici nepracují, sporné věci řeší vynucené zákony.
  8. Znalcům je dvacet pět, zkušenost je zbytečná, zodpovědnost rovněž.
  9. Člověk po padesátce přestává existovat.
  10. Nepřizpůsobivost a agresivita jsou pryč, máme kulturní odlišnost.
  11. Spravedlnost nahradil výklad práva lépe placeného právníka.
  12. Podvody nejsou, existují jen nevydařené podnikatelské záměry.
  13. Největší žijící orel ve volné přírodě se jmenuje Mattoni.
  14. Není vláda jedné strany, pravdu má ten, kdo je u koryta.

Dostala jsem mailem, ale najde se i na internetu.

Nejlepší odpověď
anonym

Co na to říct? Jedině tak obecně – lidé jsou strašidelně lehce manipulovatelní.
Můžeme s tím nesouhlasit,nemusí se nám to líbit,ale to je tak to jediné,co s tím můžeme dělat.

Další odpovědi
mojitek

Je to bohužel tak jak je to zde uvedeno.Co na to říct více.. ☹