Bronzový

je to prostituce ?

Stále více se upevňuji v otázce prostituce žen,že odsuzujeme jedny,které dávají koitílní uspokojení a nedíváme se na ty které nás uspokujují vizualně a tím také sexualně.Hovořím o modelkách,podle mne je to také prostituce.Prodává své tělo a nikdo je za to neodsuzuje,a za přímý sex mají daleko nejvíc peněz,každá své tělo dá jen bohatému.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

... a víte, že máte svým způsobem pravdu? Jen ještě nikoho nenapadlo to takhle chápat. Je to hnus, co si budem povídat, ale v podstatě tomu tak je.

Další odpovědi:

Zlatý

Prostituce je poskytování sexuálních služeb .Obvykle manuální stimulace, orální sex, pohlavní styk nebo anální sex, za úplatu nebo jakoukoli jinou protihodnotu. Takže tato definice zcela vylučuje to,aby modelky byly trestně stíhané za to,že se procházejí po mole...

Modelky že by prostituovaly? To se mně nezdá.To by mohly být přeneseně i herečky,moderátorky......A nějaké soc. pracovnice z Dlážděné (slavná ulice v Praze) mě nechávají v klidu.Tohle řemeslo jen tak nezmizí.Co mně ale jedno není, je prostituce v politice.Že jich tam ale máme,co?

Zlatý

Pardon, ale to snad nemyslíte vážně., pak ten kdo jen pomyslí, že si dá štamprdličku je alkoholik a pohled na krásné ženské tělo je hříchem? Prostitutky ukájejí pudy, modelky potěšují oči a srdce. Nejsou horší než prostitutky třeba právníci, kteří za velké prachy vehementně a beze studu obhajují ty největší grázly a darebáky od vrahů až po finanční podvodníky.

Stříbrný

Člověku, bohužel je na Vašem postřehu trochu pravdy. Není to asi prostituce v pravém smyslu slova, ale tak, jak to píšete Vy, je tomu v případě velké většiny modelek.

Tuto otazku neresim,beru to jako dlouhovekou neresitelnou situaci v kazde dobe od zakladu lidstva a komu co za to da je jejich vec a neni to jen u lehcich zenstin,ale i u muzu s nazvem gigolo. To:QUENTOSI-kdo ma pravdu?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.