Je to promlčené ?

V roce 2002 zemřel otec. Příbuzný se dohodly s notářkou a mě jako oprávněného dědice obešly. Dědické řízení je promlčeno ,to vím ale co podvod? Jedna se zhruba o 600000 Kč bez úroku. Dále uvádím že domluvu posvětil i soudce. Takže v tom lítají mé tři sestřičky,notářka a pan soudce.Prosím o radu a předem moc děkuji.
Doplňuji:
jE TO PROMLČENÉ JAKO PODVOD PODLE § 250 t.z

Hlasujte v anketě

ano 75% ne 25%

Odpovědi:

Bronzový

ne

Tady si nejsem jistý, kdy se bere doba. kdy ses o dědictví dozvěděl, na druhé straně šlo o porušení zákona o neopomíjitelnosti dědice jako syna. Myslim si, že zkušený právník by ti mohl pomoci a v tomto případě bych nelitoval peněz. Policie ti v žádném případě nepomůže. Měl jsem problémy s protiprávním jednáním exekutora a policie od toho dala ruce pryč. Tak jsem to řešil s advokátem a vyhrál jsem.

ano

Doplňuji:
Myslím, že tohle už je docela dlouhá doba na to něco řešit. Měl jste se ohradit dříve.

ano

Bronzový

ano

Doplňuji:
Možná ano, ale i tak je třeba hledat způsob, jak se domoci svého práva.

Diskuze k otázce

Zlatý

terry

Chybí další možnost. Asi nějaký důvod byl, když to posvětil i soudce. Také je zvláštní, že jsi 10 let nevěděl, že ti zemřel tak blízký příbuzný. To o něčem vypovídá. Přinejmenším o ne zrovna dobrých vztazích. Proto jsi také asi nedělil.

kolin456

Té možnosti se v právním státě říká korupce.V ČR nevím

kolin456

Jde o morálku nebo o právo ? Jsem neopomenutelný dědic.
S táou jsem se nestíkal od mé svatby . Pro upřesnění vyrůstal jsem s mamou a tata na mě platil.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 669
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.