vojta@super

Je to prohlížečem?

Proč mě nechce Google Chrome pustit na tuto webovou stránku:
http://www.pe­tracernocka.cz/ je to vůbec prohlížečem?

Nejlepší odpověď
blesk26

Není, může za to nastavení serveru, se kterým vy nic neuděláte.

Další odpovědi
baghira

Podle všeho není zrovna na webu žádný obsah. Těžko říct, jestli je to technická závada nebo úmysl (rekonstrukce we­bu).

arygnoc

Error 403: Přístup odmítnut
Nemáte právo přístupu do požadovaného adresáře.
Vlastník adresáře pravděpodobně nepovolil přístup k požadovanému zdroji.

s největší pravděpodobností je kořenový adresář prázdný, nebo chybí soubor index.htm (index.html, index.php, index.???).