fcoop

Je to pro vás dobrý vtip, nebo je už přes čáru?

Malý Pepíček jde v noci na záchod. Když se vrací kolem ložnice rodičů, něco zaslechne a nakoukne tedy klíčovou dírkou. Po chvíli se odvrátí a směřuje dál do svého pokoje. Cestou si sám pro sebe povídá: „A to se může vždycky zbláznit, když si cucám palec…“

Nejlepší odpověď
anonym

U tohoto typu vtipů celkem přiměřené, není tam žádný nemravný výraz.
Doplňuji:
Ad barnajka, už je po 22. hod., tak se může, ne?

Další odpovědi
barnajka

Takže dneska pánové jedou hambatý fóry? :)

Já mám ráda třeba tyhle:
Manželský pár je v posteli a když jsou v nejlepším, povída ona: „Hafni!“ On: „HAF!“ A ona zase: „Hafni!“ On: „HAF!“ Potřetí „ho“ vyndá z pusy a vykřikne: „Sakra tak zhasni, děti se dívaj!

Pepíček přijde ze školy a v žákovské knížce má napsáno od paní učitelky: „Vypadá to, že váš syn má velké problémy s pochopením rozdílu mezi chlapci a děvčaty, mohla byste s ním o tom promluvit?“
Maminka vezme Pepíčka za ruku, odvede jej po schodech do ložnice, zavře dveře a povídá: „Pepíčku, tak nejdřív sundej moji blůzu.“
Pepíček rozepne její blůzu a sundá ji.
„Teď sundej moji sukni.“
Pepíček sundá její sukni.
„Teď sundej mojí podprsenku.“
Pepíček sundá její podprsenku.
„Teď sundej moje kalhotky.“
Pepíček sundá její kalhotky.
„Pepíčku, prosím tě, už nikdy nechoď do školy v mém oblečení.“
Doplňuji:
Dr. Axl: Já ti dám, že po 22.hodině… 8 ráno je!!! :))))

baghira

u mě dobrý…

arygnoc

ale jo, znám i horší.

přidám:

zajíc jde po lese a nese na rameni barevnou televizi. Potká ho vlk a ptá se:

  • Co to máš?
  • Barevnou televizi, co jsi ještě nikdy neviděl barevnou televizi?
  • No to jo. A odkuď ji máš?
  • Ále, byl jsem u lišky, pomiloval ji a dostal barevnou televizi.
  • Nekecej!, řekne vlk, otočí se a peláši ke lišce. Vtrhne k ní do nory, hodí ji do postele a pomiluje ji.

Po vykonání lásky se liška zvedne, jde dělat kafe, vlk si sedne na kraj postele a zapáli si cigáro.

  • Co čumíš, co jsi chtěl, jsi dostal. Vypadni!, říká liška.
  • Čekám na barevnej televízor.
  • Jakej barevnej televízor?, diví se liška.
  • No byl tady zajíc, pomiloval tě a dala jsi mu barevnej televízor, nedá se vlk.
  • No jo, zajíc, … ale zajíc byl milióntej návštěvník!

gnosis

podle me neni zadny vtip pres caru, prave proto, ze je to vtip – nikdo by to nemel brat vazne. jestli se vtip nekoho nejak osobne dotkne, je to jeho problem. muj nazor:)

a ty uchylne a brutalne cerne vtipy jsou nejlepsi :p

anonym

Ad barnajka, otázka byla vložena ve 23,40.
To, že se nezletilí ráno dívají, čím se bavili dospělí v noci, je na jejich riziko.