mosoj

Je to přiměřená cena za veterinární ošetření?

Včera jsem byl s mým kocourem u veterináře který drží službu i v sobotu a neděli. Změřil mu teplotu, poslechl stetoskopem a píchl dvě injekce za 150 Kč. Pohotovostní příplatek si vybral 300 Kč.
Celkový účet vystavil na 1370 Kč. S takovým zlodějem se ještě nesetkal.

Doplňuji:
Nebavím se o ceníku ani peněz nelituji. Smutné ale je, že se zde najdou lidé, kteří takovouto zlodějnu obhajují. To nemluvím o tom že žádný ceník vystavený nemají.

Nejlepší odpověď
Drap

U veterinářů jsou ceny smluvní. Měl jsi se informovat předem.

Další odpovědi
suaeda

Je to ponaučení pro příště. K podobným podnikatelům (neplatí to jen pro veterináře) nechodit. A najít si jiného šikovného a levnějšího.
A co doporučuji. Udělat jemu a ostatním jemu podobných pořádnou antireklamu v okolí bydliště a na internetu. Slušnou a v mezích zákona, aby se nemohl hojit o případně ušlé nadtržby jinak.

www

Cena je podle ceníku veterináře!
Pokud je ‚tvůj‘, tak bys měl jeho ceny znát a případně zvolit jiného.
Problém je pouze v tom, že jediný veterinář si může bez okolní konkurence stanovit jakékoliv ceny. V tomto případě může být jeho cena s ohledem na dopravu jinam ap. i přiměřená.
Konkrétní situaci ale znáš jen ty.

redy

To mi povídej-je to mrcháč nenažranej:-(

anonym

Pokud nema cenik, smlouvám. Každopádně finance nejsou gró ohledně zabezpečit blízké, i zvířete.

Mc Merkurion

… a co bylo za těch 770 (jestliže byly dvě injekce á 150,–kč)? to jsi to měl i s ubytováním?…

Hlada

Dobrá inspirace pro absolventy gymnázií.

A pak že se nedá vydělat několik miliónů na domeček.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-prozivate-pocity-kdyz-se-prochazite-satelitnim-mesteckem

marci1

Nemám s tím zkušenosti, ale co třeba si sjednat pojištění pro kocoura ? 🙂
http://www.slavia-pojistovna.cz/po­jisteni/osobni-pojisteni/pojisteni-psu-kocek/

gulag

To je hodne drahe ! Hadam, ze veterinar je typicky pravicovy ODSsak a lump !

Nebojte se veterinare zazalovat

gagaga

ja to osobne resim ( resila ) tak, ze kdyz jsem sla k veterinari, tak pak tu cenu " nesmite resit ..delate to proste pro to zvire
posledni fenka , co mi letos skoro ve 14 umrela ., tak ta kdyz rodila (10 stenat ) , tak po 6 uz nemela silu tlacit.., tak ji davali po kazdem dalsim steneti nejakou injekci na podporu vytlacovani.
no, a pri poslednim 10 uz nepomohly ani dve, tak ji udelai cisarsky rez , a
dohromady 10 tisic
proste bych tam to zvire nenechala umrit
i kdybych snad mela 2 mesice jist jen suchej chleba

kdo si porizuje zvire, musi pocitat i s nenadalymi vy­daji

ja vim, na co jste se ptal, jak to myslite ..
ale : ja to pocitam takhle : pronajem prostor ( nebo vlastni ) ..pojisteni, socialni, zdravotni, ucetnictvi, dane , material , personal ..prace .. plus i priplatek za pohotovost..,
ruzna nova skoleni
to ma kazdy v te cene
a priste to pro kocourka udelate stejne zase .." znam Vas " :p

  • iv-

gagaga

jeste " k tematu " :)
minuly mesic jsem byla u ortopeda v Tremosne ( Jacenka ) , a ten mi vypravel, jak bych se divila, kolik lidi jim ( doktorum a sestram ) nadava do zlodeju kvuli 30 kc poplatku !
Ze to hodne casto radeji vytahne sam ze sve kapsy a zaplati za toho cloveka sam
z toho mi bylo opravdu smutno

  • iv-

mosoj

Tam já chodím už tři týdny, ale pro třicet korun nikomu nenadávám přesto že je platím týdně tak 3 – 4 x.

gagaga

ja se tam s nim vzdycky strasne nasmeju ..to me i za tech 30 kc stoji .. :)