mosoj

Je při nákupech na netu běžné, že na vás vyskočí nápis od jiného serveru nabízející slevu?

Dosluhuje nám pračka. Není se co divit, běží 20 let bez závady!
Vybírám si pračku na netu a tu mě do stránky skočí nápis „nyní o 1000 Kč levnější“. Tak jsem na to klikl a opravdu mám pračku (nijak drahou) o 1000 Kč levnější! Sleva není od prodejce. Ona to není ani tak sleva jako jakási dotace od jiného serveru. 1000 Kč dostanu na účet. Takto jsem již letos ke konci roku dostal další dva tisíce za založení bankovního účtu, který jsem ovšem po obdržení odměny zrušil.

No, já jsem na zisk neptal. Ona to totiž je svým způsobem reklama. Já se ptám na něco jiného.

Odpovědi
JájsemRaibek

K tomu je dobré konstatovat jen to, že blbej dává a blbější nebere.
To s tím účtem, pokud jsi neporušil podmínky, tak je to jejich věc, že rozdávají. Ale i tak mají zisk, jinak by to nedělali.