Avatar uživatele
anonym

Je to pravda, že ten, kdo se ptá, málo googlí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Drap, briketka10, gagaga, petra15, NikkiHeat před 3714 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
NikkiHeat

podle mě není, to je jen jakýsi „prázdný výpad“ rádoby machírků se sklony k nadřazenosti­.....ne vše je na internetu a nehledě na to, že každý člověk má určitý stupeň zkušeností a může tak přispět do debaty a podotknout něco co třeba na internetu vůbec není
Doplňuji:
názorný příklad: Můžete na internetu studovat výměnu vodovodní trubky od rána do večera ale nic vám nedá tolik jako když se budete o dané věci bavit s instalatérem s dvacetiletou praxí nebo dokonce jej vidět při práci.
To je jen příklad (pro škarohlídy)

Upravil/a: NikkiHeat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

V 90ti % je to pravdou, mezi ně patří bohužel i tato otázka, viz internet 😉
Doplňuji:
Google ví hodně, ale neví vše, jak se přesvědčili mnozí zdejší uživatelé a to víš.
Otázky, které jsou poněkud odbornější bez ohledu na odbornost, již často Google nezodpoví a to je přece normální 🙂. Google totiž čerpá jen z toho, co mu kdo poskytne, proto také často ‚kecá‘ !

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Většinou to pravda je, ale někteří také vůbec neumí správně hledat, nebo jsou příliš líní a právě proto se ptají !
Ostatní důvody bych viděl stejně jako www.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Souhlasím s NikkiHeat a WWW.
Svatá prostá pravda.
Třeba i někteří znají i odpověď, ale nemohou se jen rozhodnout, jestli mínění je správné, tak se jednoduše optají.
Je pravda, že se kolikrát něco zdá zbytečnou otázkou.
Také i já kolikrát to přímo nenajdu na internetu, co zrovna hledám nebo chci vědět. A kolikrát byla na internetu informace úplně scestná nebo neúplná.
A jak tu přicházím, může někdo špatně odpovědět, ale také na druhou jsou tu lidé, co skutečně správně odpověděli. Takže si myslím, že je to různé s tvou otázkou. Dle okolností a konkrétního případu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
shadow vj

Podle mě ne já se ptám a googlím takže ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek