Je to pravda, že ten, kdo se ptá, málo googlí?

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

podle mě není, to je jen jakýsi „prázdný výpad“ rádoby machírků se sklony k nadřazenosti­.....ne vše je na internetu a nehledě na to, že každý člověk má určitý stupeň zkušeností a může tak přispět do debaty a podotknout něco co třeba na internetu vůbec není
Doplňuji:
názorný příklad: Můžete na internetu studovat výměnu vodovodní trubky od rána do večera ale nic vám nedá tolik jako když se budete o dané věci bavit s instalatérem s dvacetiletou praxí nebo dokonce jej vidět při práci.
To je jen příklad (pro škarohlídy)

Další odpovědi
www

V 90ti % je to pravdou, mezi ně patří bohužel i tato otázka, viz internet 😉
Doplňuji:
Google ví hodně, ale neví vše, jak se přesvědčili mnozí zdejší uživatelé a to víš.
Otázky, které jsou poněkud odbornější bez ohledu na odbornost, již často Google nezodpoví a to je přece normální 🙂. Google totiž čerpá jen z toho, co mu kdo poskytne, proto také často ‚kecá‘ !

beer

Většinou to pravda je, ale někteří také vůbec neumí správně hledat, nebo jsou příliš líní a právě proto se ptají !
Ostatní důvody bych viděl stejně jako www.

klob1

Souhlasím s NikkiHeat a WWW.
Svatá prostá pravda.
Třeba i někteří znají i odpověď, ale nemohou se jen rozhodnout, jestli mínění je správné, tak se jednoduše optají.
Je pravda, že se kolikrát něco zdá zbytečnou otázkou.
Také i já kolikrát to přímo nenajdu na internetu, co zrovna hledám nebo chci vědět. A kolikrát byla na internetu informace úplně scestná nebo neúplná.
A jak tu přicházím, může někdo špatně odpovědět, ale také na druhou jsou tu lidé, co skutečně správně odpověděli. Takže si myslím, že je to různé s tvou otázkou. Dle okolností a konkrétního případu.

shadow vj

Podle mě ne já se ptám a googlím takže ne.