ReHu

Je to pravda? Teď jsem četla, že někteří lékaři mohou v lékárnách za zboží,ne jen léky, platit recepty proplácených VZP.

Nejlepší odpověď
iceT

Nevím jestli je to pravda.V tom bordelu tady aby se svině vyznala…

Další odpovědi
tom004

Asi mohou. Ale to neznamená,že to mají zadarmo. Třeba bonbony,které jsou k dispozici pacientům v ordinacích zadarmo. Při měsíčním vyúčtování dávek,pojišťovna recept proplatí lékárně, a o tuto částku sníží platbu za výkony,které v daném měsíci vykáže pojišťovně tento lékař. Alespoň tak si to vysvětluji.