mosoj

Je to pravda ? Prý se nesmí chytat myši do pastiček, které je zabíjí.

To ji chytnu živou a pak ji zabiju , nebo co s ní mám udělat, jak ji humáně usmrtím ? Jestlipak ví „ochránci“, že se v Globusu prodávají krásné zabíjecí pastičky na myši z umělé hmoty.

Doplňuji:
Ono to vypadá jako legrace, ale je to pravda. Ještě v zamněstnání, kdy nás v rámci superslavných norem ISO kontrolovali odmyšení, tak jsme nesměli položit jinou pastičku než tu, která chytne myš živou!!

Nejlepší odpověď
anonym

To by měly kočky opravdu průšvih.

Další odpovědi
BIGFOOT

Jó ti vochránci chcou, aby byly dobře živený.Třeba je pak navrhnou jako náhradu za prasata, který se už nevyplácí pěstovat…BIGFOOT

Zdroj: Ať nám myši rostou

Hudler

Já bych spíše ocenil, kdyby se nepoužívali pasti, které myš utýrají k smrti. Možná to je ten důvod.

Michal

Proč by je prodávali?

oskar

Ani se to věřit nechce,že se můře něco takového zrodit v mozku…

GM

Pro Hudler – je to proti přírodě. Vždyť i kočka, když chytne myš, ji napřed pěkně potrápí, než ji zakousne. Pak nám ji nechá na schodech jako poděkování, že se o ni pěkně staráme.