Drap

Je to pravda ? Proč nám to neřekli ?

http://www.stre­am.cz/video/644885-reporter-pohrbil-vaclava-klause
Doplňuji:
Škoda, mohla být amnestie, hádky o novém, a třeba by byl i státní svátek, nebo smutek ?

Nejlepší odpověď
quentos

tento faux pas je již trochu staršího data, ale na připomenutí dobré ;{)>

Další odpovědi
Sůwa

Mne hned zarazilo, že by Václav Klaus bydlel ve vile Václava Havla, kterou jsem poznala podle plotu. Na stejném místě byly foceny první snímky po svatbě Havla s Dášou. Podle pověr si teď bude V.Klaus užívat dlouho prezidentského důchodu.

pusinka50

I na začínajícího reportéra si myslím, že to je velké faux pa, jeho projev plný přebrebtů se mi nelíbí, a jestli je to opravdu začínající reportér, tak ho měli nejprve poslat na lehčí úkoly

topinka

To je určitě jenom kravina aby si klaus zase nadskočil a pak to bude pampadadá klaus vztal z mrtvích…

aramah

To by byl jiný cvrkot.
Hezky to zvrtal,nojo je to taky jenom člověk:)

briketka10

skoro jsem uvěřila :DD
škoda :(