redy

Je to pravda, nebo je ten název jako?

Psímu sádlu se jen tak říká, že je ze psa. Aspoň sem to tady před časem četla.
Jak je to se psím salámem?
Přišel mi takovej leták — a mimo jiné čtu – Psí salám (1kg plast)22,–kč/ks
Doplňuji:
zzz: No je to napsáno v odstavci
Sádlo škvarkové-49kč za ks
Husí sádlo 150g 22kč
No a pokračuje ten leták – hovězí kliška,hovězí zadní a dálších x věcí.

No jestli je to tak, jak říkáš, tak se mi fakt ulevilo.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Nebude ten salám spíš pro psa, než ze psa?
Myslím třeba, že je bez soli atd. Já pro psa kupuju speciální salám:-) On ho má strašně rád:-)))
Doplňuji:
redy tě to pořádně vylekalo:-))

Já dneska v obchodě přišla na to, že pes už je asi vegetarián, chtěla jsem koupit konzervu pro psa, a představ si, že v ní snad nebylo žádné maso, samé obiloviny:-(( Tož to nemusím kupovat, to ho můžu poslat na pole na pastvu:-(((

Další odpovědi
setapouch

Co takové psí víno nebo dětská šunka!
Doplňuji:
Pes u nás není jateční zvíře, takže z něj to být nemůže.

jáára

koňská mast a dětský olej…

mojitek

původní psí sádlo bylo skutečně ze psů. Stejnětak kvalitní šněrovačky kdysi. Dnes je „Psí sádlo“ klamavý název,je z bylinek,pejska neubyde ani gram
Doplňuji:
šněrovačky byly z kůže…jsem zapoměl napsat

klumprt

A pštrosí vejce je taky obyčejný podvod !

mojitek

koňská mast není „z koně“ jako zvířete,ale z „koňského kaštanu“

redy

zzz to máš pravdu, i sehnat granule kde je víc než 4% masa je fuška.

zzzlatokopka

No ty pedigre to je hnus, tím by člověk nenakrmil ani ovce:-((

Já teď koupila K9, pes je najezený:-) ale stejnak mu k tomu i vařím polívečky:-)

redy

Aha já to teda taky skusím,K9 tak se ty granule menujou?