annas

Je to pravda?

To je pořád řečí o škodlivosti alkoholu, ale když je někde nějaká epidemie, tak je to vždy z vody.

Nejlepší odpověď
mojitek

Vlastne takto vznikl grog,kdy namornikum podavali vodu v urcitem pomeru s rumem z duvodu aby se voda nezkazila

Další odpovědi
hanulka11

asi to bude tím,že v alkoholu se bakterie neutvoří

vagra

Zajímavá otázka.
Kdo ví,jak to vlastně s tou škodlivostí alkoholu je!
Prý v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství.:-)
Škodlivostí alkoholu,se nejvíc ohánějí abstinenti.
A víte kdo to je abstinent?
Jde o člověka,který se chlubí tím,že má zakázáno pít alkohol,protože z něj už má tvrdá játra! 🙂

anonym

Ale z vody není delírium tremens a netvrdnou játra. 🙂

poa.li

Protože kážeme vodu a pijeme víno…(?)