Nechápavé

Je to pravda ?

http://ipribeh­.cz/pribeh/819

A jeste by me zajímalo od kolika let,ted je mi 15 :(

Nejlepší odpověď
klumprt

Server ipribeh.cz mi nepřipadá jako zdroj seriózních informací. Podle mě je to blbost.

Další odpovědi
Drap

Nejdříve od 18 ti let. Zatím se o tom pouze jedná.

led

Neberte záväzne web, ktorého pravdivosť nie je overená a potvrdená.
O tak dôležitej zmene zákona v prvom rade musia jednať zákonodarné orgány štátu. V prípade takéhoto návrhu, najpresnejšiu informáciu by ste našli v eknižnici poslaneckej snemovni.

Mára.kunta

Je to totální blbost a o ničem takovém se ani nejedná, protože to reálně není možné. Je to prokazatelně jedna z největších kachen poslední doby.

anonym

Už aby to bylo. To by těm mladým spadl hřebínek!